אושר כהן: "אין פייבוריטית בסדרת חצי גמר הפלייאוף מול בנות הרצליה"

השדות האדומות, הפועל דלתות פנדור ראשון לציון, תפתחנה את סדרת חצי גמר הפלייאוף 2017/18 מול בנות הרצליה ביום רביעי ב-21:00 באשלים.

חניכותיו של ניר יעיש תגענה לסדרת חצי גמר הפלייאוף מול האלופה לאחר שסיימו את הליגה הסדירה במקום השני, זאת לראשונה מאז עונת 2015/16. בנוסף, שתי הקבוצות נפגשו פעמיים במסגרת הליגה הסדירה והשדות האדומות לא הפסידו באף אחד מן המשחקים.

במסגרת המחזור השני בהרצליה, הפועל דלתות פנדור ראשון לציון ניצחו בתוצאה 38:32 ואילו משחק הבית הסתיים ב-29:29 דרמטי באשלים. הפועל דלתות פנדור ראשון לציון סיימו את הליגה הסדירה עם 25 נקודות לעומת 22 של הרצליה אך ברור לכל כי מדובר בסדרת חצי גמר פלייאוף צמודה במיוחד.

סדרות הפלייאוף לנשים הן בשיטת הטובה משלושה משחקים ועל כן כל משחק קריטי ומרווח התיקון אפסי. בהרצליה משחקות שלל שחקניות מנוסות עם תארים רבים כמו למשל נטלי ברטו ודנה אפלבוים, לצד שחקניות זרות איכותיות אולם בהפועל דלתות פנדור ראשון לציון המשיכו בקיץ האחרון בתהליך החיזוק בדמות מקשרת ימנית סרבית, שרה סטנקובסקי, הפיבוטית המוכשרת, אושר כהן, מהפועל אשדוד, ושתי הקיצוניות, עדן שמאי וטל כהן, שהגיעו ממ.כ חולון.

אושר כהן התראיינה לאתר המועדון לקראת סדרת חצי גמר הפלייאוף.

אושר, בקיץ האחרון הצטרפת מהפועל מהפועל אשדוד אשר בה גדלת. איך את מסכמת את השתלבותך בקבוצה עד הפלייאוף?

"אני עשיתי מעבר משמעותי מאוד עבורי בקיץ. אני מרגישה בהפועל דלתות פנדור ראשון לציון כמו בבית. כולן קיבלו אותי בחום ובאהבה ובגלל זה המעבר היה קל".

בהתחשב בכך שהפועל דלתות פנדור ראשון לציון מגיעות לחצי הגמר לאחר סיום הליגה במקום השני והעובדה שהפועל לא הפסידה לבנות הרצליה העונה, האם זה הופך אתכן לפייבוריטיות?

"אין פייבוריטית בסדרת חצי גמר הפלייאוף. בנות הרצליה קבוצה טובה ומפתיעה אבל אנחנו באות להילחם".

מהם לדעתך המפתחות המרכזיים לניצחון בסדרת חצי גמר הפלייאוף?

"המפתח הוא לשחק כקבוצה, לעבוד אחת בשביל השנייה ולתת את הכל על המגרש".

מהו המסר שלך לקהל האדום לקראת סדרת חצי הגמר?

"אנחנו צריכים את כולם וכולן שיבואו לעודד ולתמוך באשלים במשחק הראשון ולאורך כל הסדרה".

קהל אדום ויקר, השדות האדומות צריכות אתכן ואתכם לאורך סדרת חצי גמר הפלייאוף, סדרה קצרה של עד שלושה משחקים, אשר בה כל משחק ומשחק חשוב במיוחד. הגיעו לאשלים ביום רביעי ב-21:00 לעודד עם כל המשפחה! הכניסה חופשית!!!

#יאללה_הפועל #כי_להיות_הפועל_ראשון_זה_מחייב #השדות_האדומות

כתבות נוספות