אימון: בוראץ באניה לוקה – הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון 28:22

הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון השיגה ניצחון יוקרתי במיוחד בתום מחנה האימונים בבוסניה, 22:28 על אלופת בוסניה, בוראץ באניה לוקה.

זהו היה יום ארוך עבור חניכיו של עידן מימון אשר בשעות הבוקר המוקדמות יצאו לנסיעה בת כארבע שעות מבירת בוסניה, סראייבו, לבאניה לוקה. בתום עצירה אחת בעירו של שוער הקבוצה, פדז'ה דייאנוביץ', הם המשיכו לבאניה לוקה שם לאחר ארוחת צהריים הם הגיעו לאולם המרשים והביתי מאוד בבאניה לוקה.

מדובר היה במשחק מרגש לכלל השחקנים ומאמנם, עידן מימון, בדמות מפגש עם חברם לשעבר לקבוצה ושוערה כיום של בוראץ באניה לוקה, בויאן "האנס" ליוביסיץ'. טרם המשחק, יו"ר הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון, דודי פלח, העניק לליוביסיץ' חולצת שוער עם שמו לתשואות הקהל וחבריו לשעבר וחבריו הנוכחיים לקבוצה.

המשחק נפתח צמוד עם שערים בשני צידי המגרש ולאחר כחמש דקות התוצאה עמדה על 2:2. עצירות רבות ומרשימות של השוער, פדז'ה דייאנוביץ', העלו את האדומים ל-4:8 בדקה ה-15. יכולת מצויינת של הקפטן, אבישי סמולר, לצד עוד חממי ורותם בר הובילה להגדלת ההפרש בהמשך המחצית הראשונה עד ל-9:15 בהפסקה למרבה הפתעת הקהל.

במחצית השנייה, נכנס לשער מושיקו אלימלך אשר עצר לאורכה שלוש זריקות מקו שבעת המטרים. במקביל, ההגנה המקומית לא הסתדרה עם פיבוט נבחרת ישראל, דניאל שקלים, שכבש שלושה שערים משלוש זריקות והפרש השיא הגיע ל-15:22 בדקה ה-45. עד הסיום, האלופה המקומית לא הצליחה לאיים על ההובלה ביד רמה של האדומים ובסיום, 22:28, בזכות שער של הפיבוט הצעיר, מידד קרויטורו.

כבשו להפועל אלטשולר שחם ראשון לציון: אבישי סמולר – 5, עוז חממי – 4, רותם בר, דניאל שקלים, ערן צרפתי ומיסלב ננאדיץ' – 3 כל אחד, גיא כהן, יותם טל ושון סלס – 2 כל אחד, מידד קרויטורו – 1.

מחר (ראשון), הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון תחזור לישראל לקראת משחק רבע גמר גביע ווינר שופטים ביום שישי מול קריית מוצקין.

#יאללה_הפועל #כי_להיות_הפועל_זה_מחייב

כתבות נוספות