אסף לוי מונה למאמן נער עלית של הפועל ראשל"צ

תוספת מרשימה לצוות המאמנים המקצועי והמיומן של מועדון הכדוריד הפועל ראשל"צ: אסף לוי יאמן בעונה הקרובה (2019-20) את נער עלית.

אסף לוי סיים את דרכו כשחקן כדוריד בליגת העל לאחר כ-13 עונות ומיד לאחר מכן אימן את קבוצות הנערים והנער בא.כ נ"צ ואף זכה עמה בגביע ובדאבל היסטורי. בהמשך, אימן את קבוצת הבוגרים של נ"צ כחמש וחצי עונות ואף הגיע אתה לחצי גמר הפלייאוף ולחצי גמר גביע המדינה. במהלך השנים הללו ניהל ופיתח לוי את מחלקת הנער של נ"צ שהפכה לאחת מהמובילות בארץ.

ב-2017 מונה לוי למאמן מכבי פ"ת עמה סיים במקום השני בליגה הלאומית ואף זכה עמה בגביע ברנר. במקביל המשיך לוי לצבור ניסיון ומיומנות בעבודה עם שחקני נוער ואימן את קבוצת הנער של עירוני רחובות.

בשלהי עונת 2018-19  מונה לוי למאמנה של א.ס רמה"ש ולקח אותה מהמקום ה-8 בטבלה למקום ה-4, לסבב של 10 ניצחונות לעומת הפסד אחד בלבד ולחצי גמר הפלייאוף.

מ- 2010-2108 שימש כעוזר מאמן נבחרת הנוער של ישראל ומהעונה האחרונה (2018-19), משמש כעוזר מאמן נבחרת הבוגרים של ישראל, מאמן נבחרת העתודה ואחראי מקצועי של נבחרות הנערים.

אסף לוי: ״אני מאד שמח להצטרף למועדון צמרת כמו הפועל ראשון. לפני לא מעט שנים, כעוד הייתי מאמן נוער בנס ציונה, היה דיבור שאגיע לאמן את הנוער בהפועל ראשון אבל הרגשתי מחויבות לתהליך שאותו התחלתי בנס ציונה. לפני הרבה שנים, כשהייתי שחקן צעיר, היו דיבור שאגיע להפועל בתור מחליף לג׳ניה סבצ'וק האגדי אבל נפצעתי קשה בברך וזה לא קרה, כך שמבחינתי להגיע להפועל ראשון ולעזור לקדם את מחלקת הנוער מהמובילות בענף זהו סוג של סגרת מעגל. תודה לדודי פלח, עמית בר ודביר גולדשטיין ובהצלחה לכולם!"

יו"ר הפועל ראשל"צ דודי פלח ואסף לוי

#כי_להיות_הפועל_ראשון_זה_מחייב

כתבות נוספות