א.ס רמה"ש – הפועל אלטשולר שחם ראשל"צ 21:28 (10:12)

הדאבליסטית הפועל אלטשולר שחם ראשל"צ נוצחה ע"י א.ס רמה"ש במסגרת המחזור ה-13 בליגת ווינר.

זהו משחקה השני של הדאבליסטית בסיבוב השני והפסדה ה-5 מתחילת העונה והיא ממוקמת כרגע במקום ה-3 בטבלה עם 15 נק' כשנקודה אחת מתחתיה א.כ נ"צ במקום ה-4.

בשבוע הקרוב צפויים לדאבליסטית שני משחקי בית: ביום שני היא תארח את הפועל ר"ג (19:30, נחלת יהודה) לה הפסידה במסגרת הסיבוב הראשון (29:31) וביום שישי תארח האדומה את מכבי אבישי קריית מוצקין ( 16:00 נחלת יהודה) אותה ניצחה בסיבוב הראשון (21:31).

מחצית ראשונה: המשחק נפתח עם תקווה זהירה כשכבר בדקות הראשונות למשחק הבקיע נובאק בוסקוביץ' שני שערים ופדז'ה דיאנוביץ' סיפק עצירה משכנעת בשער שהעלו את הדאבליסטית ל- 2:0. בדקה ה-5 השוותה א.ס רמה"ש ובעקבות החטאות ואיבודי כדור של הפועל אלטשולר שחם ראשל"צ עלתה היריבה כבר בדקה ה-7 ל-.2:4.

עידן מימון לקח את פסק הזמן הראשון שלו בדקה ה-12 כשהדאבליסטית הייתה בפיגור של 3 שערים והפגינה יכולת הגנתית לא מספקת. לרגעים נראה היה שההגנה מתחילה להתעורר אך חניכיו של עידן מימון לא הצליחו לייצר שערים בהתקפה.

למרות הפער שפתחה א.ס רמה"ש הצליחה הדאבליסטית לצמצם לפער של שער אחד בדקה ה-20 עם שער של איתי סורקיס ואסיסט מצוין של יובל גררה כשהתוצאה הייתה 8:9 למארחת.

בדקה ה-23 ספגה הפועל אטלשולר שחם ראשל"צ 3 הרחקות ושיחקה בהגנה עם 3 שחקנים בלבד כשההכרעה נמצאת על כתפיו של השוער פדז'ה דינאוביץ' שלא אכזב ועצר את היריבה בדרכה אל השער.

בדקה ה-25 הבקיע עוז חממי את שערו הראשון ושמר על פער של שער אחד לטובתה על המארחת – 9:10.

בחלקה השני של המחצית הראשונה התייצבה הנגנה האדומה  ובדקה ה-27 הצליחה הדאבליסטית להשיג שוויון 10:10 עם שער של דניאל שקלים ואסיסט מבריק של ערן צרפתי, אך למחצית ירדו הקבוצות כשהיתרון לצד המארחת – 10:12.

כמו המחצית הראשונה, נפתחה גם השנייה בתקווה מהוססת עם שערו השני של עוז חממי שצמצם לפער של שער אחד –  11:12 כבר בדקה ה-32.

דניאל שקלים הכריע את שערה של רמה"ש עם אסיסט של יובל גררה בדקה ה-34 כשעל הלוח התוצאה 12:13 לא.ס רמה"ש. בדקה ה-39 עוצר השוער פדז'ה דיאנוביץ' מתפרצת של היריבה ובהתקפה הבאה מצמצם ערן צרפתי לפער של שער אחד – 14:15.

בדקה ה-40 נראה שהפועל אלטשולר שחם ראשל"צ עלתה על מומנטום כשאיתי סורקיס הבקיע והעלה את האדומה לשוויון 15:15.

בדקה ה-42 העלה יובל גררה את הפועל אלטשולר שחם ראשל"צ לראשונה מתחילתו של המשחק ליתרון 16:15.

בדקה ה-43 הבקיע איתי סורקיס עם אסיסט מהיר של שון סלס ושימר את היתרון – 17:16. מהדקה ה-44 החלה הדאבליסטית לאבד את המומנטום, איבודי כדור לצד קושי להכניע את שער היריבה הובילו אותה לפתוח פער של 4 שערים ובדקה ה-49 הראה הלוח 17:21 לטובתה של א.ס רמה"ש. שחקני הדאבליסטית לא ויתרו ובדקה ה-54 בעקבות שער של שון סלס, הצליחה הדאבליסטית לצמצם לפער של 3 שערים ונראה היה כי היא שוב נמצאת במומנטום אותו תוכל לנצל לטובתה אך מהדקה הזו ולאחר פסק זמן שלקחה היריבה, היא החלה לברוח לדאבליסטית ולפתוח בפער בדקות האחרונות למשחק.

מאמן הפועל אלטשולר שחם ראשל"צ עידן מימון: "לא שיחקנו טוב, אין תרומה של הזרים למעט פדז'ה בשער, ואנחנו כרגע תלויים מאד בזרים שצריכים להיות יותר אפקטיביים מהשחקנים הישראלים והם לא באים לעבודה וככה זה נראה. השתדלנו, היינו במומנטום באמצע המחצית השנייה ולא ניצלנו אותו. לא מקבלים כרגע את התפוקה מהזרים, נחשוב מה לעשות ונקבל החלטות ולפי זה נפעל אבל ככה לא נוכל להמשיך."

תודה קהל האדום והנאמן שמגיע לכל המשחקים של הדאבליסטית הפועל אלטשולר שחם ראשל"צ ולא מוותר, סגל הקבוצה זקוק לתמיכתם, מחכים לכם השבוע בבית!

#כי_להיות_הפועל_ראשון_זה_מחייב

 

 

 

כתבות נוספות