בנות הרצליה – הפועל דלתות פנדור ראשל"צ 17:16 (8:10)

הפועל דלתות פנדור ראשל"צ השוותה (1:1) אמש את סדרת חצי גמר הפלייאוף כשגברה במשחק חוץ קשה 16:17 על בנות הרצליה.

בשבוע שעבר נוצחה הפועל דלתות פנדור ראשל"צ ע"י בנות הרצליה במשחק הראשון בסדרה 23:24, והמשמעות היא שתצטרך להיות מושגת הכרעה ביום חמישי בנחלת יהודה (במקרה של שיווין – הכרעה תושג בהארכה).

דביר גולדשטיין והחניכות שלו ממשיכים לעבוד קשה ולקראת המשחק השלישי המכריע ביום חמישי הם זקוקים ליציע אדום מלא שידחוף אותם בדרך אל הניצחון.

מהלך המשחק:

מחצית ראשונה: את השער הראשון במשחק הבקיעה אולגה ניקולינקו ומיד אחריו עדן שמאי עם התקפה מתפרצת העלתה את הפועל דלתות פנדור ראשל"צ ליתרון 2:1. אף על פי שהיריבה פתחה בפער של 3 שערים במהלך המחצית, סיפקה רוית שושן עצירות מצוינות בשער כששתיים מהן בשלבים קריטיים שסייעו לשדות האדומות לצמק את הפער: האחת בדקה ה-28 והשנייה בדקה ה-30. אושר כהן הבקיעה את השער שחתם את המחצית כ-10 שניות לסיומה וצימקה את הפער לכ-2 שערים בלבד כשהקבוצה יורדת למחצית בתוצאה -8:10.

מחצית שנייה: חלקו השני של המשחק היה חזק יותר עבור השדות האדומות. בדקה ה-35 השיגה עדן שמאי שוויון 11 ומיד לאחר מכן, בדקה ה-37 היא העלתה את הקבוצה ליתרון ראשון במחצית – 11:12. בדקה ה-45 הכניעה אלנה אומנץ את שער היריבה והעלתה את השדות האדומות ליתרון של 3 שערים – 14:11. בזכות נעילת השער על ידי השוערת רוית שושן במהלך 5 דקות רצופות הצליחו השדות האדומות לשמר את היתרון כשמנגד, יריבה נחושה וחדורה שהצליחה להשיג שוויון 15 בדקה ה-53.

 בדומה למפגש שפתח את הסדרה בנחלת, גם המשחק הזה היה מותח עד לרגעיו האחרונים כאשר שתי דקות לסיום כבשה שרון לוינסון את שערה האחרון של הפועל דלתות פנדור ראשל"צ כשעל הלוח – 17:15 לטובתה אולם בדקה האחרונה הבקיעה היריבה את שערה האחרון וחתמה את המשחק בתוצאה 17:16.

משמעות הניצחון היא שהשדות האדומות החזירו את ההתמודדות בחצי גמר הפלייאוף הביתה כשהמשחק השלישי בסדרה (יום חמישי בנחלת) יהיה זה שיקבע אם הן יעפילו לגמר הפלייאוף. 

מבקיעות: אלנה אומנץ 5, עדן שמאי 3, אולגה ניקולינקו, דניאלה דרגויביץ' ואושר כהן 2 כ"א. יובל איזק, נוי לוי ושרון לוינסון 1 כ"א. השוערת רוית שושן עם 45% עצירה בשער!

דביר גולדשטיין מאמן הפועל דלתות פנדור ראשל"צ: "חזרנו מהקבר, השחקניות הפגינו הערב הרבה אופי במשחק חוץ קשה כשהן עם הגב לקיר. רווית שושן הייתה במשחק ענק ואני מצדיע לה על עצם היותה ספורטאית בכל רמ"ח אבריה, אין ספק שיש הרבה מה ללמוד ממנה. אנחנו מתכוונים לעשות הכל כדי לעלות לגמר הפלייאוף!"

לא לשכוח, מחכים לכם ביום חמישי בבית!

#כי_להיות_הפועל_ראשון_זה_מחייב

כתבות נוספות