בנות הרצליה – הפועל דלתות פנדור ראשל"צ 31:25 (16:13)

השדות האדומות חוזרות לליגה ברגל ימין ומשיגות ניצחון חוץ ראשון במסגרת המחזור ה-9 מול בנות הרצליה 31:25 (16:13).

המשחק נפתח בגישושים אולם השדות האדומות פתחו בפער כבר בתחילתו. למרות שנראה היה שבנות הרצליה לא יניחו לשדות האדומות לברוח לאחר שהשוו בדקה ה-6 3:3 הן לא הצליחו להדביק את הפועל דלתות פנדור ראשל"צ.

השדות האדומות פתחו את המשחק עם הגנה חזקה כשהן מצופפות נכון וסוגרות את האמצע מה שסייע להפועל דלתות פנדור ראשל"צ לצאת למעברים מהירים ומתפרצות אשר בזכותם הכניעה הקבוצה את שער היריבה ופתחה פער משמעותי. בדקה ה-23 הובילה הפועל דלתות פנדור ראשל"צ בפער של 8 שערים אולם בנות הרצליה הצליחה לצמצם והפועל דלתות פנדור ירדה למחצית כשהיא מובילה בשלושה שערים והלוח הראה 16:13.

בפתיחת המחצית השנייה המשיכה הפועל דלתות פנדור ראשל"צ לברוח למארחת ובדקה ה-16 של המחצית השנייה אף הגיעה לפער של 10 שערים אולם בנות הרצליה לא ויתרה ושוב הקטינה את הפער אך זה לא הספיק לה כדי לנצח כשהשדות האדומות סוגרות את ההגנה ושוב בורחות לבנות הרצליה. חניכותיו של דבי גולדשטיין משיגות ניצחון ראשון בסיבוב השני כשהן מסיימות בפער של 6 שערים ושומרות על מקומן השני בפסגת הטבלה.

מבקיעות: אולגה ניקולינקו 9, אלנה אומנץ 7, דניאלה דרגוביץ' 6, אושר כהן 5, ועדן שמאי 3.

דביר גולדשטייין מאמן הפועל דלתות פנדור ראשל"צ: "ניצחון חשוב בפתיחת הסיבוב השני, הובלנו רב המשחק בהפרשים די גדולים וידענו לשמור על היתרון למרות סגל קצת חסר. אנחנו עם הפנים קדימה, ממשיכים הלאה ומנסים להגיע למקום הכי גבוה שאפשר בסוף הליגה."

בשבוע הבא במסגרת המחזור ה-10 תארח הפועל דלתות פנדור את מכבי פ"ת (יום רביעי, 21:00 נחלת יהודה).

יאללה הפועל ראשון!

#כי_להיות_הפועל_ראשון_זה_מחייב

כתבות נוספות