גיא כהן: "הפועל רמת גן היא המבחן הבא בדרך שלנו"

הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון תארח ביום חמישי ב-19:45 את הפועל רמת גן במסגרת המחזור השביעי בליגת ווינר בכדוריד.

הניצחון הגדול במשחק המרכזי של המחזור השישי, 25:32 מול מ.כ חולון, העלה את הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון למקום השני. ביום שני, המוליכה, מכבי תל אביב, הפסידה בתוצאה 26:23 למכבי ראשון לציון ובעקבות כך המרחק בין שתי הראשונות הצטמצם לנקודה אחת בלבד. האדומים של עידן מימון חוזרים ל-360 נחלת בכדי לשמור על מצבם המצויין בצמרת הטבלה.

מנגד, הפועל רמת גן פתחה את העונה עם ארבעה הפסדים ונמצאת כרגע במקום העשירי בלבד. על אף כל זאת, להפועל אלטשולר שחם ראשון לציון מצפה משחק ביתי קשה מול יריבה שופעת בשחקנים איכותיים אשר משלבת בין שחקנים ותיקים לצעירים: בשער ניתן למצוא את הסרבי הוותיק, זנגה דג'ורג'ביץ', שבשיאו עמד בשערה של האם הגרמנית בליגה הטובה בעולם, הבונדסליגה.

בעמדות המקשר השמאלי והמרכז נמצאים שני אקסים של הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון: המקשר השמאלי, אלעד קפון, והמרכז, אריאל רוזנטל. שחקנים מאתגרים נוספים בהפועל רמת גן הם המרכז, עומרי גדות, הקיצוניים, ערן רויטר וגיל כרמין, המקשר, אמי צ'וקאמיקה, ותוצר פרוייקט גרמניה הראשון וקפטן נבחרת הנוער לשעבר, תומר בודנהיימר.

הפועל רמת גן מגיעה ל-360 נחלת במומנטום שלילי של שני הפסדים רצופים: 22:21 מול מ.כ חולון ו-33:25 מול א.ס רמת השרון. מנגד, שחקניו של עידן מימון עם המומנטום החיובי הטוב ביותר בליגת ווינר בכדוריד חוזרים הביתה בכדי להשיג את ניצחונם החמישי ברציפות.

הקיצוני הימני ותוצר מחלקת הנוער של הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון, גיא כהן, אשר הצטיין במשחק מול מ.כ חולון סיפר לאתר המועדון: "אני בהחלט חושב שבמשחק מול מ.כ חולון הצלחנו במבחן ברמה הקבוצתית. באנו צנועים, עם כבוד רב לחולון. הגענו מוכנים למשחק קשה, הצגנו יכולת טובה ומבחינתנו מיד לאחר המשחק, כבר ביום שישי הסתכלנו לעבר המבחן הבא בדרך שלנו, הפועל רמת גן".

#יאללה_הפועל #כי_להיות_הפועל_ראשון_זה_מחייב

כתבות נוספות