גיא כהן: "מותו של נובאק ז"ל הכה אותנו בתדהמה"

מחר (שני) תתארח הדאבליסטית בקריית אונו (20:30, רפאל איתן 8 קריית אונו) למשחק השלמה מהמחזור ה-16 בליגת ווינר.

הפעם האחרונה בה נפגשה הפועל אלטשולר שחם ראשל"צ עם הפועל קריית אונו הייתה במסגרת המחזור ה-5 בסיבוב הראשון אותו סיימה בניצחון 20:27 (9:13), הפועל קריית אונו ממוקמת בתחתית הטבלה עם 6 נק'. מחר (שני) תעלה הדאבליסטית על המגרש בצל ההתמודדות המורכבת והכואבת עם מותו הטרגי של שחקנה נובאק בוסקוביץ ז"ל שהלך לעולמו בשבוע שעבר.

בשעה לא פשוטה לקבוצה ולמועדון,  פגשנו את קפטן הקבוצה גיא כהן כדי לשמוע ממנו על ההתמודדות המורכבת של הקבוצה: "המצב הנוכחי מאוד לא פשוט ומוזר לכולנו. אנחנו מתמודדים עם סיטואציה שלא חווינו מעולם. מותו של נובאק ז"ל הכה אותנו בתדהמה ועכשיו אנחנו בשלב ההפנמה וההשלמה."

על החזרה לשגרה מוסיף גיא כהן: "חזרנו לאימונים בצורה הדרגתית ובימים האחרונים העלינו את הקצב כדי לחזור למסלול, תוך כדי שאנחנו מעודדים ומרימים אחד את השני. עם כל הקושי צריך להסתכל קדימה.

על המשחק מול הפועל קריית אונו: "מצפה לנו מחר ללא ספק משחק קשה, זה יהיה המשחק הראשון מאז המקרה והפעם ללא נובאק שכל כך חסר לכולנו. נצטרך להשתמש בכל החוזקות שלנו בכדי לנצח."

קהל אדום יקר, פעמים רבות אתם נקראים (ולעולם לא מאכזבים!) בצו קריאה אדום, מחר (שני) המועדון וסגל הקבוצה קורא לכם בצו קריאה אדום מיוחד, בואו איתנו לקריית אונו כדי להיות שם עבור עידן מימון וקבוצתו, לתמוך, לדחוף, לעודד ולחבק את הקבוצה האדומה של כולנו במשחקם במחזור ה16 העונה.

#כי_להיות_הפועל_ראשון_זה_מחייב

כתבות נוספות