דביר גולדשטיין לקראת חצי גמר הפלייאוף בנשים: "ההכנות הן אותן הכנות אבל עם דריכות רבה ופוקוס לקראת המשימה שהיא להעפיל לגמר הפלייאוף"

השדות האדומות יפתחו מחר את שלב חצי גמר הפלייאוף בו הן יארחו את בנות הרצליה למשחק הראשון מתוך שלושה (21:00, נחלת יהודה).  חצאי גמר הפלייאוף יתנהלו בפורמט של הטוב עד שלושה משחקים.

המשחק השני יערך ב-7 באפריל בהרצליה ואם יהיה צורך במשחק שלישי ומכריע, הוא יערך ב-11 באפריל בנחלת יהודה.

קבוצתו של המאמן דביר גולדשטיין מגיעה לחצי גמר הפלייאוף לאחר שסיימה את הליגה הסדירה בראש הטבלה והיא נמצאת בעונה חזקה ומקצועית ומתמודדת בהצלחה יתרה מול קבוצות חזקות בליגה.

בסדרת חצי גמר הפלייאוף היא תפגוש את בנות הרצליה, מעמד שאינו זר להפועל דלתות פנדור ראשל"צ שהודחה בעונה שעברה מחצי גמר הפלייאוף ע"י בנות הרצליה בתום שלושה משחקים מרתקים, שני הראשונים נחתמו בשוייון ובמשחק השלישי והמכריע גברה בנות הרצליה על הפועל דלתות פנדור ראשל"צ בהפרש של שער אחד בלבד – 27:26.

במהלך העונה הנוכחית פגשה הפועל דלתות פנדור ראשל"צ את בנות הרצליה פעמיים: בפעם הראשונה, במסגרת המחזור הראשון, גברו השדות האדומות על היריבה מהרצליה (23:28) ובמפגש השני, במסגרת המחזור ה-9, שנחתם גם הוא בניצחונן של השדות האדומות (25:31).

לחצי גמר הפלייאוף מגיעות חניכותיו של המאמן דביר גולדשטיין, שבנה קבוצה חזקה ומקצוענית, ממושמעת טקטית ונחושות להמשיך את הקו החזק שהציגו עד כה.

מאמנה של הפועל דלתות פנדור ראשל"צ דביר גולדשטיין סיכם עברינו את העונה: "זו הייתה עד כה עונה מאד מוצלחת. כיוונו למקומות 2-3 והצלחנו לסיים במקום הראשון ולזכות ביתרון הביתיות בשלב הפלייאוף ואני חושב שזה הישג מדהים נוכח הסגל הקצר והבדלי הכוחות על הנייר מול קבוצות הצמרת האחרות בליגה."

לגבי היריבה בנות הרצליה הוסיף דביר גולדשטיין: "אני בטוח שאי אפשר לזלזל בבנות הרצליה. זו מעצמת כדוריד נשים עם מאמן טוב ושחקניות טובות. העובדות אומרות שמכבי ראשל"צ ומכבי ארזים ר"ג התקשו ברוב המשחקים נגדן ויהיה קשה מאוד לעבור אותן."

ולבסוף מסכם דביר את ההכנות לקראת חצי הגמר: "ההכנות הן אותן הכנות אבל עם דריכות רבה ופוקוס לקראת המשימה שהיא להעפיל לגמר הפלייאוף, דבר שיהווה הצלחה גדולה מבחינתי."
ואיך אפשר ללא מסר לקהל האדום ממאמנן של השדות האדומות: "אני מקווה שהקהל המסור של הפועל ראשון יגיע לתמוך בנו!"

השדות האדומות נמצאות בעיצומה של עונה נהדרת אך העבודה שלהן ושל הקהל האדום לא נגמרה והן זקוקות לתמיכה שלכם בחצי גמר הפלייאוף, מחכים לכם מחר בנחלת!

#כי_להיות_הפועל_ראשון_זה_מחייב

כתבות נוספות