דודי פלח: "אנחנו מועדון עם יסודות חזקים"

המועדון המעוטר ביותר בכדוריד הישראלי, הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון, פתח את שנתו ה-50 עם מסיבת העיתונאים המסורתית שנערכה במועדון הכושר החדש, ספייס ראשון לציון, בקניון עזריאלי ראשונים.

בפתיחת מסיבת העיתונאים, יו"ר המועדון, דודי פלח, הציג את פריצות הדרך של הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון מחוץ למגרש הכדוריד: ב-2008- הקמת אתר האינטרנט הראשון של מועדון כדוריד ישראלי, ב-2012- הקמת האפליקציה הראשונה של מועדון כדוריד ישראלי וגולת הכותרת אשר פורסמה במסיבת העיתונאים:

שדרוג יוצא דופן של אתר האינטרנט של המועדון לפי סטנדרטים בינלאומיים הכוללת בין היתר: מידע רב ועדכונים על כל קבוצות האגודה, חנות מוצרים מקוונת ראשונה בענף הכדוריד הכוללת רכישה און ליין של מנויים, מוצרים, חולצות, אביזרים וניווט דרך האתר למשחקי הקבוצה. בנוסף, הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון תהפוך בעונה הקרובה למועדון הכדוריד הישראלי הראשון שבו כניסת מנויים למשחקים תהיה באמצעות ברקוד שייסרק בכניסה לאולם 360 בנחלת יהודה.

הפועל ראשון לציון יהיה למועדון היחיד בעונה הקרובה שייאבק על התארים בכל המגדרים עם חיזוק משמעותי לא רק של קבוצת הגברים, הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון, אלא גם של קבוצת הנשים, הפועל דלתות פנדור ראשון לציון, שצירפו זרה נוספת לשתי הזרות הקיימות, שרה סטאנקובסקי, מניש הסרבית, פיבוטית נבחרת העתודה והנבחרת הלאומית, אושר כהן, ושתי מושאלות ממ.כ חולון, עדן שמאי וטל כהן.

בשנה האחרונה, השנה ה-49 למועדון, הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון המשיכה לשבור שיאים עם מחלקת הנוער האיכותית ביותר בישראל בדרך להישג יוצא דופן: נציגה אחת לפחות בכל אחד מפלייאוף הגילאים השונים ובנוסף אליפות המדינה לנוער. במחלקת הנשים, הגדלת מספר הספורטאיות הצעירות נמשך בדרך לכ-70 שחקניות במחלקת הנערות ובית הספר לכדוריד. מחלקת הנוער האדומה הינה היחידה עם שלושה מאמני ליגת העל כאשר כמחצית ממאמני ליגת העל הנוכחיים היו בעברם בהפועל אלטשולר שחם ראשון לציון.

יו"ר המועדון, דודי פלח, סיפר: "מועדון הפועל ראשון לציון נוסד ב-1968 ולקחו לו כ-20 שנים לזכות באליפות והיום אנחנו עומדים בפתיחת העונה ה-50 לאחר שהפועל ראשון לציון הפכה למועדון הכדוריד המעוטר ביותר בכדוריד הישראלי. אנחנו מתכננים לתחילת 2018 כנס מחזורים של המועדון לדורותיו. הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון זהו מועדון עם יסודות חזקים וכאשר היסודות כאלו מגיעים להישגים כמו שלנו".

"אנחנו מודים לכל הספונסרים וחברת אלטשולר שחם בראשם. בשנים האחרונות אנחנו מנהלים את המועדון בראייה של ריצות ארוכות וזה הוביל להישגים רבים. בית הספר לכדוריד מייצר שחקנים נהדרים ומחלקת הנוער קוצרת הישגים רבים. קשה להישאר בטופ אך העבודה שלנו מובילה להישגים. הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון הינה משפחה ולא בסלוגנים".

מאמן קבוצת הנשים, הפועל דלתות פנדור ראשון לציון, ניר יעיש, הציג את הנעשה בעונה שעברה והציפיות לעונה הקרובה: "בשנה שעברה התחיל קידום מאסיבי של מחלקת הנשים והתחלנו בו מבית הספר לכדוריד בכדי ליצור בסיס רחב ואיתן. הוספנו את שרה סטאנקובסקי ועוד שלוש שחקניות ישראליות איכותיות וניאבק על כל התארים. אני מודה למנהלת הקבוצה, ליעד הרלב על העבודה המרובה".

חבר מועצת העיר ומחזיק תיק חוף הים והאגמים, עידן מזרחי, אמר: "עיריית ראשון לציון והעומד בראשה, דב צור, משקיעים רבות בספורט והכדוריד הינו הענף המוביל בעיר. משמח אותי בתור מי שבא מהכדוריד לראות שבשונה ממקומות אחרים אצלנו שומרים על צביון ישראלי ובפרט גם כאן כאשר רואים את שחקני הבית הרבים. העירייה תמשיך לתרום בכל המחלקות ובכל המגדרים וחשוב לנו שהתארים יהיו בראשון. אני מאחל להפועל אלטשולר שחם ראשון לציון עונה מוצלחת.

בעונה הקרובה, בסגל הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון יהיו לא פחות מ-12 שחקני בית (לא כולל אלו הארבעה שטסו לפרוייקט גרמניה) ושלושה שחקני נוער שעלו לקבוצה הבוגרת: הקיצוני השמאלי, איליה מוייסנקו, הפיבוט, מידד קרויטורו, והמקשר הימני, שון סלס. ארבעת שחקני הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון שטסו לפרוייקט גרמניה הינם: עומר אליאס, עידו פלח, עמית ויטקובסקי ואיתי סורקיס.

מאמן קבוצת הגברים, הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון, עידן מימון, הציג את הלמידה הרבה שעבר בעונה שעברה: "העונה שעברה הייתה העונה הראשונה שלי כמאמן ראשי. היא הסתיימה ללא תארים ועדיין אפשר לקחת דברים רבים טובים. בזכות הסקת המסקנות מהעונה שעברה החלטנו לפתוח את העונה הקרובה עם שלושה זרים איכותיים ומן הרגע הראשון שהסתיימה העונה שעברה עשינו עבודה מאומצת על הזרים".

"אני גאה בצוות שלי ומאמין בו מאוד: עוזר המאמן, רועי סאסי, עם ניסיון רב גם כמאמן ראשי, מאמן הכושר שחזר, אלחנן ביטן, הפיזיותרפיסטית, נטלי סלמנוביץ', שממשיכה איתנו לעונה נוספת לצד הפיזותרפיסט החדש, אייל גורדון, מנהל המשק, תומר בן אדרות, תוספת הכוח המשמעותית, המאמן המנטאלי, איתן עזריה, והסקאוט, דין שמואל אלמס".

עידן מימון הציג את הצפוי בתקופה הקרובה: "התחלנו עם טרום עונה מוקדם מאמצע יוני וב-31/7 פתחנו רשמית את האימונים. כבר ביום שני משחק אימון ראשון מול א.ס רמת השרון, ב-27.8 אנחנו יוצאים למחנה אימונים בבוסניה, שמונה ימים סזיפיים מאוד עם שלושה משחקי אימון כולל האלופה, בוראץ באניה לוקה, שמארחת אותנו ובסך הכל נגיע לפתיחת העונה המעניינת שלנו לאחר עשרה משחקי אימון".

#יאללה_הפועל #כי_להיות_הפועל_ראשון_זה_מחייב

כתבות נוספות