דניאל שקלים האריך את חוזהו בדאבליסטית הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון

פיבוט הדאבליסטית, הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון, ונבחרת ישראל, דניאל שקלים, האריך את חוזהו במועדון בעונה נוספת שתהיה השלישית שלו במועדון האדום.

בעונה החולפת, שקלים מיצב עצמו כפיבוט הבולט ביותר בכדוריד הישראלי בדרך לזכייה בדאבל המרשים. הוא ימשיך לשתף פעולה עם שני השחקנים הזרים שנשארים גם בעונה הבאה: השוער הבוסני ו-MVP הפלייאוף, פדז'ה דייאנוביץ', והמקשר הימני הסרבי, נובאק בושקוביץ'. בקבוצה שוקדים כעת על אפשרויות שונות של הזר השלישי והאחרון.

דניאל שקלים סיפר לאחר הארכת חוזהו: "אני מאוד שמח להמשיך עוד שנה באדום , המועדון הזה יקר מאוד לליבי והתחברתי אליו מאוד בשנתיים האחרונות. החיבור שלי עם צוות השחקנים והאוהדים הרגיש לי מאוד טבעי , ופשוט נהניתי לשחק כדוריד. אני מאמין שאנחנו יכולים להצליח עוד המון ביחד , ואני מאוד מתרגש להתחיל עונה שלישית במועדון".

לגבי המטרות הוסיף: "המטרות הן ברורות ! הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון תמיד הולכת על כל התארים. השנה הוכחנו שאנחנו קבוצה לכל דבר, בטוב וברע ואני חושב שזה מה שמנצח בסופו של דבר ! באופן אישי הגשמת החלום של לקחת תואר הכניסה בי רעב ואני מאוד רוצה להמשיך ולהצליח במועדון הזה ואני מאמין שגם נעשה זאת!".

על הקשר המיוחד שפיתח עם הקהל האדום, על אף שהוא משחק במועדון שנתיים בלבד אמר: "האוהדים שלנו הם חלק בלתי נפרד מהקבוצה ! הדחיפה, העידוד והתמיכה שלהם היא זו שדוחפת אותנו להצליח. תודה רבה על שנה מדהימה והיסטורית למועדון ! ובשנה הבאה נבוא ביחד עם הקהל חזקים יותר ורעבים יותר ! יאללה הפועל!!!".

#יאללה_הפועל #כי_להיות_הפועל_ראשון_זה_מחייב

כתבות נוספות