דניאל שקלים: "מ.כ חולון – קבוצה מצוינת, נגיע ממוקדים וממושמעים טקטית"

הנה מגיע הדבר האמיתי, הפלייאוף: מחזיקת גביע המדינה, הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון, תפתח את רבע גמר הפלייאוף 2017/18 מול מ.כ חולון ביום שישי ב-16:00.

תקופת ההכנה החלה עם אירוע הגאלה לרגל 50 שנות פעילות שנערכה ב-29.3 וכעת, השחקנים האדומים מסתכלים לעבר המטרה: דאבל ראשון מאז עונת 2014/15 ודאבל ראשון לאחר סיום הליגה הסדירה במקום הראשון, לראשונה מאז עונת 2000/01.

הפגרה הבינלאומית נוצלה לצורך הכנה בתחומים שונים: בראש ובראשונה, מקצועית, ומעבר לכך, הכנה מנטאלית ורפואית שבמסגרתה חלק עיקרי מהשחקנים שהיו פצועים בתום הליגה הסדירה החלימו ויעמדו לרשות עידן מימון עם פתיחת הפלייאוף.

רבע גמר הפלייאוף הוא פיקנטי במיוחד: בעבר, נפגשו זה מול זה עידן מימון בתור שחקן ואביו, אגדת הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון בפני עצמה, קובי מימון, בתור מאמן יריב. כיום, עידן כמאמן הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון ואקס הפועל אלטשולר שחם בתור שחקן, אחיו, עומרי מימון, ייפגשו במסגרת רבע גמר הפלייאוף.

בליגה הסדירה נפגשו שתי הקבוצות פעמיים ושני המפגשים הסתיימו בניצחון אדום: באולם קציר בחולון, 25:32, ובאולם ספי ריבלין, 21:29. יחד עם זאת, ברור כי חולון, הקבוצה המשתפרת של הכדוריד הישראלי בשנתיים האחרונות, תהווה אתגר גדול במסגרת רבע גמר הפלייאוף.

פיבוט נבחרת ישראל והפועל אלטשולר שחם ראשון לציון, דניאל שקלים, התראיין לאתר המועדון לקראת פתיחת הסדרה.

דניאל, אתם מגיעים לפלייאוף במומנטום שונה לחלוטין מאשתקד. במה שונה העונה הנוכחית מזו הקודמת?

"אני חושב שהשנה החיבור המקצועי וההחברתי הולכים יחדיו. אנחנו מגובשים מאוד ויודעים שבשביל להצליח צריך לעבוד אחד בשביל השני. השנה, אנחנו מגיעים לפלייאוף כקבוצה שלמה יותר!".

אתם מגיעים לסדרה מול מ.כ חולון מהמקום הראשון. האם זה מרגיע או לחילופין גורם לכם להגיע ממוקדים יותר?

"הגישה שלנו לכל משחק העונה היא לא לבוא שאננים. אנחנו מגיעים לכל משחק בכדי לתת את הכל ולהיות הכי ממוקדים וממושמעים טקטית. כך, גם יהיה מול מ.כ חולון שהיא קבוצה מצוינת".

האם העובדה שניצחתם את מ.כ חולון פעמיים העונה בהפרשים גבוהים משפיעה על הסדרה? 

"שתי הקבוצות תגענה למשחק בגישה שונה כי זה פלייאוף".

אתם ארבעה פיבוטים עם תפקידים דומים בהתקפה ובהגנה ושונים זה מזה הן בגיל והן בסגנון המשחק. על אף כל זאת, הפרגון ביניכם ניכר על המגרש. כיצד האגו והרצון לדקות משחק לא משפיע על היחסים ביניכם?

"אנחנו חברים טובים מאוד גם מחוץ למגרש ואנחנו מבינים שבכדי שהקבוצה תצליח וניקח תארים צריכים את ארבעתנו ושנדע לעבוד ביחד. בנוסף ,באמת שאנחנו פשוט חברים טובים והפרגון והאהבה באים עם זה".

מהו המסר שלך לקהל האדום לקראת סדרת רבע הגמר?

"כמו בכל משחק עד עכשיו , הקהל היה לצידנו בטוב וברע  והדחיפה העידוד ואהבה שאנחנו מקבלים לא מובנת מאליו ורק עוזרת וגורמת לנו להצליח! רק תמשיכו להגיע ולהיות איתנו במגרשים וככה נמשיך להצליח ביחד!".

קהל אדום ויקר, אנו עומדים לפני יומיים מכריעים בנשים ובגברים: ביום חמישי ב-21:00 באשלים, השדות האדומות, הפועל דלתות פנדור ראשון לציון, מול האלופה, בני הרצליה, במשחק המכריע בסדרת חצי גמר הפלייאוף. המנצחת תעפיל למעמד הגמר. ביום שישי ב-16:00 באולם ספי ריבלין, מחזיקת גביע המדינה גברים, הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון, תפתח את סדרת רבע גמר הפלייאוף מול מ.כ חולון. הוכיחו מיהו המועדון האיכותי ביותר בישראל, על המגרש ומחוצה לו! יאללה הפועל!!!

#יאללה_הפועל #כי_להיות_הפועל_ראשון_זה_מחייב

כתבות נוספות