דניאל שקלים: "נהניתי לשחק כדוריד בדרבי יחד עם חבריי לקבוצה"

חג סוכות שמח! הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון תארח את הפועל אשדוד ביום שישי ב-16:00 באולם 360 נחלת במסגרת המחזור השלישי בליגת ווינר.

המשחק מול אחת הקבוצות המשתדרגות של הקיץ, אשדוד, מגיע פחות משלושה ימים לאחר הדרבי הדרמטי שהסתיים ב-23:23 בבית מכבי. למצבת הפצועים התווסף הקפטן, אבישי סמולר, שמתח את המפשעה בדרבי אך מול אשדוד חניכיו של עידן מימון זה לא יהווה תירוץ בדומה לפציעות הקודמות של חבריו לקבוצה.

ב-60 דקות הדרבי בשידור ישיר בספורט 5 ובבית מכבי, הצופים צפו ברוטציה עם שפע של שחקנים צעירים עם יכולות מקצועיות וגופניות מעוררות השראה וזה מה שצפוי גם במשחק הקרוב מול אשדוד. אצל האשדודים התבצעו כאמור בקיץ האחרון שינויים רבים, בדומה להפועל אלטשולר שחם ראשון לציון, החל מהקווים ועד לעמדות השונות במגרש.

המאמן, אולג בוטנקו, הגיע מאס"א תל אביב ומצבת הישראלים השתדרגה בשני קיצוניים ימניים: שלומי צייטלר מא.כ נס ציונה וסהר חלפון לצד הקיצוני השמאלי, סשה צ'ודנובסקי, שנפרד מהפועל אלטשולר שחם ראשון לציון לאחר מספר עונות רוויות בהישגים.

מצבת הזרים השתנתה בהפועל אשדוד השתנתה לחלוטין: השוער, טומיסלב סטויקוביץ', אשר זכה עם הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון בגביע המדינה 2012 הגיע מלגיונובו הפולנית, המקשר השמאלי הבוסני, גוראן סארנץ, בעל עבר בליגה הסרבית, הצטרף מבוסנה סראייבו הבוסנית והמקשר הימני הרוסי, אלכסיי גריגורייב, ששיחק בליגה ההונגרית אשתקד במדי מזוקובסד וירד ליגה בסיומה.

פיבוט הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון ונבחרת ישראל, דניאל שקלים, סיפר לאתר המועדון: "הפועל אשדוד היא קבוצה מצוינת וכל משחק שלנו מולם קשה מאוד. אני לא חושב שללוח הזמנים הצפוף תהיה השפעה על המשחק משום שעברנו כבר בעבר תקופות של שני משחקים בשבוע. נתאושש באימונים הקרובים, נבצע התאמות ונגיע בשיא המוכנות למשחק".

על הדרבי הסוער בבית מכבי, שקלים הוסיף: "הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון רוצה בכל משחק לנצח, במיוחד בדרבי. אנחנו יכולים לקחת מהמשחק את הרצון, האגרסיביות והמלחמה של כולנו. כולנו כקבוצה אחת הצגנו הקרבה ולחימה ונהניתי מאוד לשחק כדוריד עם חבריי מול מכבי".

לסיום, ברצונו של דניאל שקלים להעביר מסר לקהל של הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון:  "הקהל המדהים שלנו הוא החוזק והדחיפה החזקה ביותר שלנו. אנחנו חייבים את הקהל בכל משחק כדי להצליח. תודה רבה על כל האהבה והתמיכה".

#יאללה_הפועל #כי_להיות_הפועל_ראשון_זה_מחייב #חג_סוכות_שמח

 

כתבות נוספות