דרבי ראשלצ"י בנשים: צו קריאה אדום!

יממה לקראת הדרבי הראשוני הגדול בנשים (יום רביעי 21:00, נחלת) השדות האדומות נמצאות בשיאן של ההכנות לקראת המשימה החשובה: לסיים את הסיבוב הראשון העונה כשהן בראש הטבלה, ללא הפסדים ועם ניצחון חשוב על מכבי ראשל"צ.

למרות שברזומה של שתי הקבוצות הראשלציו"ת מפגשים רבים, הדרבי מחר מביא עמו מפגש שונה מהמפגשים שידעו הקבוצות עד כה. הפעם האחרונה בה גברה מכבי ראשל"צ על השדות האדומות הייתה בדרבי שנערך במסגרת הליגה הסדרה בעונה 2013-2014 (בה גם סיימה מכבי במקום ה- 3 בטבלה).

ערב סיום הסיבוב הראשון מגיעה מכבי ראשל"צ בדומה להפועל דלתות פנדור ראשל"צ, במאזן ניצחונות מושלם, ללא הפסדים ועם ניצחון חשוב על דאבליטסית הנשים מכבי ארזים ר"ג.

מכבי של היום אינה מכבי של העונות שעברו. העונה מגיעה מכבי ראשל"צ עם סגל רחב, חדש ומיומן כשבשרותיה המקשרת הברזילאית הבולטת ג'קלין אנסטסיו (בעקבות פציעה לא ברור אם תעלה לשחק) ולצידה שחקניות חזקות נוספות כשהבולטות מבניהן הן ניצן דונאי, המקשרת הברזילאית גבי פסואה, השוערת ויקטוריה פולישקובה ונלי אמינוב, שחקנית הגנה מצוינת שעברה מחולון.

הפועל דלתות פנדור ראשל"צ מגיעה גם היא בשיא יכולתה תחת שרביטו של המאמן המנוסה דביר גולדשטיין שהביא את השדות האדומות למאזן ניצחונות מושלם עד כה. לאחר שגברה על מכבי ראשל"צ בארבעת העונות האחרונות, מגיעה הפועל דלתות פנדור ראשל"צ רעבה לניצחון ומחויבת לקראת המשימה. גרעין סגל השחקניות היציב והמגובש בהפועל נשאר כשהיה ובראשו הקפטנית הוותיקה, השוערת המצוינת רווית שושן. אליהן הצטרפו העונה הפיבוט דניאלה דראגוביץ', המקשרות אלנה אומנץ ואולגה ניקולאיינקו שביחד עם שחקניות הבית, בהחלו יהוו אתגר למכבי סורגו ראשל"צ.

רווית שושן קפטנית השדות האדומות במסר לקהל האדום: "הקהל מבחינתנו זה הערך המוסף והשחקן הכי חשוב בדרבי. רק אהדת הקהל יכולה לדחוף את הקבוצה ולתת אנרגיות שהקבוצה זקוקה להם במשחקים כאלו, אני מקווה שנראה קהל אדום ביום רביעי שיעזור לדחוף אותנו קדימה!"

קהל אדום יקר! אתם נקראים לצבוע את יציע נחלת באדום! לפנינו משחק חשוב שאינו רק על המקום הראשון בטבלה אלא על המקום הראשון בעיר הכדוריד וסיום מוצלח ומושלם לסיבוב הראשון של העונה. צריכים אתכם בכל דקה ושנייה של המשחק לעודד ולדחוף את השדות  האדומות לעברו של הניצחון האדום!

 

 

 

כתבות נוספות