הדאבליסטית לעונת 2017/18: הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון

המועדון המעוטר ביותר, הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון, עשה זאת (שוב): דאבל בעונת 2017/18.

הדרך לא הייתה פשוטה, אפילו קשה, קשה מאוד. העונה שעברה לא הייתה טובה, זה לא סוד, אך בכוחות מחודשים, המועדון עם מספר שחקני הבית הגדול ביותר והקהל הגדול ביותר (עובדתית… לא בסיסמאות) חזר לקדמת הבמה, ביג-טיים!

אמנם אנחנו לא עשירים בכסף אבל אנחנו העשירים מכל בכדוריד הישראלי: ארון התארים העשיר ביותר, הלב הגדול ביותר (שהוכח, עובדתית…) ויחדיו, כולנו, הנהלה, צוות מקצועי, שחקנים וקהל, צבענו את ישראל באדום לוהט!!!

העונה הקשה שהתחילה עם נקודה אחת משני המחזורים הראשונים הסתיימה בדאבל, דאבל מוצדק ובטח לא במזל. דאבל ראשון של המועדון האדום מאז 2000/01 שמושג לאחר סיום הליגה הסדירה במקום הראשון. זו עונה היסטורית בשנה ה-50 למועדון.

בגביע המדינה 2018 אנחנו זכינו לאחר שכבר בשלב רבע הגמר הוגרלנו מול מחזיקת גביע המדינה הקודמת, מכבי תל אביב וגברנו עליה. בגמר גביע המדינה גברנו על האלופה לשעבר, מכבי ראשון לציון. בחצי גמר הפלייאוף, חזרנו מפיגור משחק ושישה שערים להדחת האלופה ובגמר ציפתה לנו מכבי תל אביב.

שני המשחקים הראשונים בסדרה היו תצוגת תכלית אדומה עם שני ניצחונות בתוצאה 20:27 וההגעה למשחק השלישי לא הייתה קלה מנטאלית. השחקנים רצו לזכות בדאבל עם סוויפ בבית, אל מול קהל ביתי שמילא את אולם ספי ריבלין באדום מוחלט למעט זרזיפים צהובים.

הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון אמנם פתחה ב-1:2 בדקה החמישית מידי הקפטן, אבישי סמולר, אך דקות חלשות הגנתית הובילו ל-5:3 בדקה התשיעית לטובת מכבי תל אביב. ההגנה החלה להשתפר ועצירה נוספת של ה-MVP של סדרת הגמר, פדז'ה דייאנוביץ', הובילה לשער בהתקפה מתפרצת של המקשר הימני, נובאק בושקוביץ', שהפך ל-6:7 בדקה ה-15.

מומנטום בהנהגת המרכזים, יובל גררה וערן צרפתי, הוביל להגדלת הפער ולהפסקת המחצית ירדו שתי הקבוצות ב-12:15.

לאורך כל המחצית השנייה, הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון הוליכה בלפחות שני שערי הפרש ולצהלות הקהל בדקות האחרונות הגדילו את ההפרש בדרך ל-21:26 והדאבל האדום.

כבשו להפועל אלטשולר שחם ראשון לציון: אבישי סמולר- 9/12, נובאק בושקוביץ'- 5/12, יובל גררה- 4/7, עוז חממי- 2/5, יוסיפ שאנדרק- 2/2, יותם טל- 2/4, דניאל שקלים- 1/2, ערן צרפתי- 1/3.

שוערים: פדז'ה דייאנוביץ'- 17/37, 46% , מושיקו אלימלך- 0/1.

ההכנות לעונה הבאה כבר החלו ובהמשך תגענה חדשות מעניינות מאוד מהמועדון שממשיך להסתכל לא רק על הטווח הקרוב אלא לפני הכל, על הטווח הארוך. נמשיך לא להתפשר על הדרך שלנו, הדרך של המועדון המעוטר ביותר בכדוריד הישראלי עם מספר שחקני הבית הגבוה ביותר!!!

תודה לכם קהל אדום ויקר על תמיכתכם ונתראה בעונה הבאה!

#יאללה_הפועל #כי_להיות_הפועל_ראשון_זה_מחייב

 

כתבות נוספות