הושלם סגל השחקנים של הפועל אלטשולר שחם ראשל"צ לעונה – 2019/20

נחתם סגל השחקנים של הפועל אלטשולר שחם ראשל"צ לעונת 2019-20 עם החתמתו של אופק שטיינר, השחקן ה-15 שסוגר את הסגל לעונה הבאה. אופק שטיינר בן ה-20 (1.95) פיבוט ושומר 3 מוכשר, יצטרף בעמדה לשי נתן ועומר גרא. שטיינר, שחקן מצטיין, גדל במועדון הכדוריד א.כ נ"צ ואף שיחק בשתי העונות האחרונות בקבוצת הבוגרים של המועדון בו גדל והוא בוגר פרויקט גרמניה ושחקן נבחרת העתודה.

מועדון הכדוריד הפועל ראשל״צ מודה לשחקני הנשמה, גיא כהן, ערן צרפתי, נדב ניזרי (מושאל למ.כ יובלים חולון), רותם בר, עמית ויטקובסקי (מושאל למכבי ב״ש) ועידו לביא שלא ימשיכו עם הקבוצה לעונה הבאה. השחקנים היו חלק משמעותי מהמועדון ומהקבוצה בשעות הקשות אך גם בהישגים הגדולים ועל תרומתם להצלחת הקבוצה תודה מכל הלב על תרומתם הניכרת והפרידה ירחיב המועדון לקראת העונה הבאה.

מאמן הקבוצה עידן מימון מסכם את בניית הסגל לעונה 2019-20: "עבדנו קשה בחודש וחצי האחרונים על מנת לבנות סגל איכותי עם שחקנים צעירים לצד שחקנים ותיקים ושחקנים זרים בעלי ניסיון. עמדנו ביעדים שהצבנו לעצמנו בבניית הסגל והרכבנו סגל מצוין. מאחר וחלק ניכר מהקבוצה חדש יהיה עלינו לשלב את הוותיקים והצעירים ולגבש את הקבוצה. לסגל צפוייה עבודה קשה ומטרות להגשים ולשם כך, חייבים ליצור חיבור בקבוצה שביססנו בעמל רב. בעוד כעשרה ימים נתחיל בשני אימונים בשבוע ומה-28 ביולי נתחיל את האימונים באופן רשמי. ב-18 באוגוסט נצא למחנה אימונים באוקראינה וכבר לפני, נקיים 3 משחקי אימון כאשר גם באוקראינה אנו צפויים לקיים 4 משחקי אימון."

לגבי הפרידה מהשחקנים אשר לא ימשיכו עם הפועל אלטשולר שחם ראשל"צ לעונה הבאה מוסיף מימון: ״אני מודה ואוהב את כל השחקנים שהיו חלק מהפועל ראשון ומהקבוצה ותרמו לה רבות. אני אוהב כל שחקן ושחק באופן אישי ומאחל להם בהצלחה בהמשך, ניפגש בעתיד!״

#כי_להיות_הפועל_ראשון_זה_מחייב

כתבות נוספות