המסע לגביע המדינה בנשים יוצא לדרך

משחק רבע גמר גביע המדינה בנשים יערך מחר (יום רביעי) במרכז הספורט 360 בנחלת יהודה ובמסגרתו תארח הפועל דלתות פנדור ראשל"צ את מ.כ יובלים חולון.

שתי הקבוצות נפגשו גם בעונה שעברה ברבע גמר גביע המדינה, מפגש שנחתם בניצחונה של הפועל דלתות פנדור ראשל"צ שהדיחה את מ.כ יובלים חולון ממפעל הגביע.

מ.כ חולון, מצידה, הדיחה את השדות האדומות בחצי גמר גביע המדינה בעונת 2015/16 אך כשלה מול בנות הרצליה בגמר.

נתון מעניין נוסף לקראת מפגש רבע הגמר: מאמן מ.כ יובלים חולון אביתר גבעון היה בעונה שעברה בתפקיד עוזר מאמן האדומה והפעם יפגוש את האקסית בצידה השני של ההתמודדות, כיריבה.

בעונה הנוכחית נפגשו שתי הקבוצות פעם אחת עד כה במהלך המחזור ה-4  אשר בסופו גברה הפועל דלתות פנדור ראשל"צ על מ.כ יובלים חולון בתוצאה 24:28.

רגע לני שיוצאים לדרך, מבט לאחור מלמד שבשלושת העונות שחלפו הייתה זו מכבי הארזים ר"ג שהדיחה את השדות האדומות ממפעל הגביע: בעונה שחלפה הודחה הפועל דלתות פנדור ראשל"צ בחצי גמר גביע המדינה, בעונת 2018/17 הודחו השדות האדומות במשחק רבע הגמר ובעונה 2016/2017 הן הודחו בחצי גמר הגביע, בכל הפעמים ע"י מכבי הארזים ר"ג.

כעת מגיעות חניכותיו של ג'וני אולייניק במטרה ברורה להגיע כמה שיותר רחוק במפעל הגביע והן נחושות לסיים כל שלב בניצחון אדום.

מחכים לכם במרכז הספורט בנחלת (21:00) יאללה הפועל ראשון!

#כי_להיות_הפועל_ראשון_זה_מחייב

כתבות נוספות