המקשרת השמאלית האוקראינית הבינלאומית, אלנה אומנץ, חתמה בהפועל דלתות פנדור ראשון לציון

המקשרת השמאלית/מרכזת האוקראינית הבינלאומית בת ה-28, אלנה אומנץ (1.78 מטר), חתמה בהפועל דלתות פנדור ראשון לציון.

היא מצטרפת לבסיס סגל אשתקד אליו התווסף הצוות המקצועי הבכיר: המאמן הראשי, דביר גולדשטיין, ועוזרו, אביתר גבעון, והמקשרת הימנית האוקראינית הבינלאומית הוותיקה, אולגה ניקולאיינקו.

אלנה מגיעה לאחר קריירה עשירה, על אף גילה הצעיר יחסית. היא החלה את דרכה במוטור זפורוז'יה עמה זכתה בשתי אליפויות אוקראינה ואף השתתפה במוקדמות ליגת האלופות ואף העפילה לרבע גמר גביע ה-EHF. בהמשך, עברה לקבוצה אוקראינית אחרת, קרפאטי, בה שיחקה בגביע ה-EHF וכבשה בשלוש עונות רצופות במפעל 38 שערים.

היא עברה לליגה ההונגרית בה החלה במדי קבוצת האידונאס מהליגה השנייה. בתום עונה יוצאת דופן שבה כבשה 248 שערים, 8.85 שערים למשחק, היא עברה לקבוצה מוכרת מאוד באחת הליגות הטובות בעולם, ליגה ההונגרית הבכירה, קישוארדי, בה שיחקה בשנתיים האחרונות. בעונה החולפת, היא סיימה עם קישוארדי במקום השביעי בליגה ההונגרית. לצד כל זאת, הפכה לשחקנית סגל קבועה בנבחרת אוקראינה, במדיה שיחקה גם באליפות אירופה, הונגריה וקרואטיה 2014.

מאמן השדות האדומות, הפועל דלתות פנדור ראשון לציון, דביר גולדשטיין סיפר: ״אלנה היא שחקנית ורסטילית שיכולה לשחק במגוון עמדות התקפה והגנה ומתאימה מאוד לקונספט אותו אנחנו בונים בהפועל דלתות פנדור ראשון לציון. אני שמח מאוד על ההחתמה״

#יאללה_הפועל #כי_להיות_הפועל_ראשון_זה_מחייב

כתבות נוספות