הסופר קלאסיקו בפתח וההכנות נכנסות להילוך גבוה

פחות מ 24 שעות לקראת הסופר קלאסיקו של הכדוריד הישראלי וההתרגשות בשיאה.

בעיצומן של ההכנות פגשנו את מאמן הדאבליסטית הפועל אלטשולר שחם ראשל"צ עידן מימון שסיכם עבורנו את התחושות לקראת הדרבי: "בימים האחרונים כולנו מרגישים את ההתרגשות לקראת הדרבי הראשון של העונה, אין ספק שמדובר בסופר קלאסיקו של הכדוריד הישראלי ואתה מרגיש את האווירה בעיר לקראת המשחק הזה. השחקנים נראים מאוד דרוכים ומחכים בקוצר רוח למשחק. ברור לנו שזו תהיה משימה קשה מאוד, מכבי ראשון עד עכשיו בלתי מנוצחת וכדי לנצח נצטרך להיות מאוד ממושמעים טקטית ולעשות את הדברים שדיברנו עליהם בהכנה למשחק על הצד הטוב ביותר. עבור הקהל הדרבי הוא תמיד מעל לכל ואני מאוד מקווה שנוכל לגרום לו לשמוח מחר."

במסגרת ההכנות השתתפו שחקני הדאבליסטית הקפטן והמרכז ערן צרפתי ושחקן ההגנה המרכזי והמנוסה עידו לביא בתוכנית "מגרש פתוח" בספורט 5 והדגישו את הרצון לנצח את הדרבי. ערן צרפתי: "היו לנו שתי מעידות ואנחנו באים להלחם ולתת הכל." על משחק החוץ בבית מכבי אמר: "אנחנו אוהבים את בית מכבי, היו לנו שם ניצחונות ולקחנו שם אליפויות."

עידו לביא על התחושות לקראת הדרבי: "עונה חדשה, משחק חדש, צפוי להיות משחק חזק ואנחנו רוצים לנצח אותו."

כשנשאל על השחקנים הצעירים בהפועל אלטשולר שחם ראשל"צ הוסיף: "המהות של הפועל ראשון היא קידום שחקנים צעירים, היא חיה בזכות השחקנים הצעירים והם מוכשרים מאד ועומדים בזכות עצמם."

קהל אדום, יקר, מסור וחם, אתם חלק משמעותי מכל משחק של הדאבליסטית הפועל אלטשולר שחם ראשל"צ וסגל הקבוצה זקוק לכם מחר בבית מכבי, בואו לעודד ולדחוף קדימה את הקבוצה עם הנשמה האדומה – כי להיות הפועל ראשון זה מחייב!!

.

כתבות נוספות