הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון – הפועל קריית אונו 18:27

הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון גברה היום (רביעי) בתוצאה 18:27 על העולה החדשה, הפועל קריית אונו.

זהו היה המשחק הראשון של ליגת ווינר מאז החזרה מפגרת הנבחרות. הפיבוט, עידו לביא, הקיצוני השמאלי, רותם בר, מרכז נבחרת ישראל, יובל גררה, והמקשר השמאלי, יותם טל, קיבלו מנוחה ובהיעדרם קיבלו את הקרדיט ולקחו אותו בשתי ידיים הצעירים: מידד קרויטורו, נדב ניזרי, שון סלס ואיליה מוסיינקו- כולם בין גיל 17 ל-19.

טרם המשחק, מועדון הכדוריד הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון אירח את קורס עיתונאי הספורט, קול הספורט, של העיתונאי הבכיר, עמית הורסקי. הם קיבלו הרצאה על המועדון, התקשורת והכדוריד הישראלי מדובר המועדון, דין שמואל אלמס, תרגלו ראיון טרום משחק עם המאמן, עידן מימון, ושידור משחק. ילדים ונשים רבים ורבות ניצלו את משחק המשפחות כדי לצפות במשחק ויצרו אווירה משפחתית ואדומה.

הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון פתחה את המשחק נהדר ואת עשר הדקות הראשונות נטולות הספיגות של השוער הבוסני, פדז'ה דייאנוביץ', ניצלו ערן צרפתי, יוסיפ שאנדרק, דניאל שקלים ואבישי סמולר, בכדי לעלות ל-0:4 מהיר. במחצית הראשונה זהו היה הקיצוני הימני, גיא כהן, אשר כבש חמישה שערים והוביל את הצד ההתקפי בזמן שדייאנוביץ' מייצר מחצית אופיינית של 68.4% עצירות.

בדקה ה-24, מאמנה של הפועל קריית אונו, ג'וני אולייניק, הזעיק פסק זמן במצב של 4:9 אך חניכיו של עידן מימון המשיכו בכדוריד הגנתי יעיל לשמור על פער סביר עד להפסקה אליה ירדו הקבוצות ב-6:12.

המחצית השנייה נפתחה בדומה לזו השנייה ושני שערים רצופים של פיבוט נבחרת ישראל, דניאל שקלים, הגדילו את הפער ל-6:15. הקיצוני השמאלי של נבחרת הנוער, נדב ניזרי, תלמיד כיתה י"ב, במשחק חייו עם 5/5, פיבוט נבחרת העתודה, מידד קרויטורו, עם משחק הגנתי איכותי במיוחד דאגו שקריית אונו לא תחזור למשחק ובסיום הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון ניצחה בתוצאה 18:27.

כבשו להפועל אלטשולר שחם ראשון לציון: גיא כהן- 6/7, נדב ניזרי- 5/5, ערן צרפתי- 5/6, דניאל שקלים- 4/4, אבישי סמולר- 4/8, יוסיפ שאנדרק- 3/7, מידד קרויטורו- 1/2.

שוערים: פדז'ה דייאנוביץ'- 13/19, 68.4%, מושיקו אלימלך- 5/16, 29.4%.

הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון תצא בשישי הבא ב-16:00 למשחק חוץ קשה מול השנייה בטבלה, מ.כ חולון.

#יאללה_הפועל #כי_להיות_הפועל_ראשון_זה_מחייב

 

כתבות נוספות