הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון – מ.כ חולון 23:27

מחזיקת גביע המדינה, הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון, גברה הערב (שני) בתוצאה 23:27 על מ.כ חולון וכפתה משחק שלישי ומכריע.
חניכיו של עידן מימון הגיעו לקציר עם הגב לקיר לאחר ההפסד הביתי, 31:29 לפני כשלושה ימים. הם ידעו כי הפסד במשחק זה יסיים את העונה, הרבה לפני הציפיות ושאיפות הקבוצה.
האדומים הובילו למן הפתיחה משערו של ערן צרפתי שפתח בשביעייה יחד עם אבישי סמולר, יוסוף שאנדרק, שי נתן, דניאל שקלים, נובאק בושקוביץ' ופדז'ה דייאנוביץ'. הקפטן, אבישי סמולר, בצמד שערים, יחד עם הגנה חזקה ותמורת שוערות מעולה של השוער הבוסני, פדז'ה דייאנוביץ, גרמו לכך שהיתרון האדום נשמר לאורך כל המחצית הראשונה שהסתיימה ב-9:13 לאדומים.
המשחק הפך אגרסיבי כאשר השיא נרשם במהלך המחצית הראשונה שבה עומרי מימון שהיה אקטיבי מאוד על הקווים לקח פסק זמן בדקה ה-15 כאשר קבוצתו הייתה בפיגור של ארבעה שערים. אחיו, עידן מימון, נטל את פסק הזמן שלו כשהתוצאה עמדה על 6:10 לזכות האדומים בדקה ה-22. המרכז, יובל גררה, שב לשחק בדקה ה-19 במקום צרפתי וכבש שער בודד.
בפתיחת המחצית השנייה, הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון, ברחה ליתרון שישה שערים ועומרי מימון נטל פסק זמן כ-3:20 דקות מתחילת המחצית השנייה. מושיקו אלימלך החליף את דייאנוביץ' בדקה-ה45, עצר שתי זריקות מקו שבעת המטרים ברצף ובכך שמר על יתרונה של מחזיקת הגביע. יובל גררה בסדרת מהלכים מרשימה הצליח לחלץ פעם אחר פעם את ההתקפה האדומה ממצבים מסובכים,  ועד הסיום, 23:27, הניצחון האדום לא הוטל בספק.
הכובשים: יובל גררה 5/7, אבישי סמולר 5/7, נובאק בוסקוביץ 5/7, עוז חממי 3/3, גיא כהן 2/2, דניאל שקלים 2/3, יוסוף שאנדרק 2/4, יותם טל 2/5, ערן צרפתי 1/1.
שוערים: פדז'ה דאיינוביץ 16/29 – 55%, מושיקו אלימלך 4/9 – 44%.

ביום שישי ב-16:00, מחזיקת גביע המדינה, הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון, תארח באולם ספי ריבלין (360 נחלת) את מ.כ חולון למשחק המכריע בסדרת רבע גמר הפלייאוף 2017/18. ניצחון או תיקו יבטיחו את ההעפלה לחצי גמר הפלייאוף ועבור הקהל האדום זהו צו שמונה!!!

#יאללה_הפועל #כי_להיות_הפועל_ראשון_זה_מחייב

כתבות נוספות