הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון תצא לאשדוד במסגרת המחזור ה-16 בליגת ווינר

ביום שישי הקרוב תצא הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון לאשדוד במסגרת המחזור ה-16 בליגת ווינר במהלכו תפגוש את אלופת המדינה הפועל אשדוד כשבוע ויום לפני דרבי חצי גמר גביע המדינה.

לשתי הקבוצות 22 נקודות אך להפועל אלטשולר שחם ראשל"צ משחק חסר מול א.ס רמה"ש מהמחזור ה-15 (שיושלם ב-25 בפברואר).

בסיבוב הראשון אירחה הראשונית את הפועל אשדוד למשחק שנחתם בניצחונה של האורחת 26:23 (16:9).

חניכיו של עידן מימון הציגו מחצית שנייה טובה יותר במהלכה הצליחו לצמק את הפער אותו פתחה אשדוד אולם לא הצליחו, במאזן הכולל, לגבור על היריבה.

הפועל אלטשולר שחם ראשל"צ פתחה היטב את הסיבוב השני וניצחה את משחקה האחרון מול הפועל קריית אונו באופן משכנע לאחר משחק מהיר ונחוש של חניכיו של עידן מימון.

הפועל אשדוד תלחם כדי להשיג ניצחון מול הפועל אלטשולר שחם ראשל"צ לאחר שנדחקה מראש הטבלה בפתיחת הסיבוב השני ע"י מכבי ראשל"צ וזאת לאחר שנוצחה ע"י א.ס רמה"ש (37:31) ומ.כ יובלים חולון (27:26).

לקראת המפגש התפנה שוערה של הקבוצה פדז'ה דיאנוביץ' לראיון עם אתר המועדון וסיפר על הכנות הקבוצה לקראת המפגש מול הפועל אשדוד: "אנחנו נערכים למשחק מול הפועל אשדוד כמו לקראת כל משחק, צופים בווידאו ולומדים את הקבוצה. הפועל אשדוד קבוצה טובה מאד, עם שוער מצוין, כשכל השחקנים של הקבוצה מסוכנים מבחינתנו."

דיאנוביץ' מוסיף: "נהיה חייבים לנהל משחק מהיר בשילוב עם הגנה חזקה וחשוב שנגיע מרוכזים וממושמעים טאקטית מהרגע הראשון של המשחק."

לגבי המשחקים הקרובים מוסיף דאינוביץ': "מצפים לנו כמה משחקים חשובים בשבועות הקרובים ואנחנו נצטרך לעשות הכל כדי להמשיך את המומנטום בו הקבוצה נמצאת ולנצח אותם. הכי חשוב כמובן לסיים כל התמודדות בהצלחה וללא פציעות."

עידן מימון, פדז'ה דיאנוביץ' ושאר שחקני הקבוצה מחכים לכם באשדוד, בואו נמשיך ללוות, לעודד ולדחוף אותם לניצחון! יאללה הפועל ראשון! #כי_להיות_הפועל_ראשון_זה_מחייב

כתבות נוספות