הפועל אלטשולר שחם ראשל"צ – הפועל ר"ג 20:35 (7:19)

הפועל אלטשולר שחם ראשל"צ ניצחה את הפועל ר"ג 20:35 (7:19) וסיימה את המחזור ה-14 בליגת ווינר עם 17 נק' כשהיא שומרת על מקומה ה-3 בטבלה.

המחצית הראשונה נפתחה כשהפועל אלטשולר שחם ראשל"צ מיד עולה ליתרון ושועטת קדימה. משחק הגנה מרוכז וחזק לצד סגירת שער ושרשרת עצירות של השוער פדז'ה דיאנוביץ', הובילו בדקה ה-22 לתוצאה 2:14 לטובת הדאבליסטית. למחצית הראשונה ירדה הדאבליסטית כשהיא סופגת רק 7 שערים ומבקיעה 19.

במחצית השנייה העלה המאמן עידן מימון את סגל שחקניו הצעירים על המגרש והם הוכיחו שהפועל אלטשולר שחם ראשל"צ מצמיחה שחקני בית משובחים שמקבלים דקות משחק חשובות המאפשרות להם לצבור ניסיון ומיומנות לעתיד.

השוער פדז'ה דיאנביץ' סיים את המשחק עם 65% עצירה כשהוא מפגין משחק מצוין בין הקורות.

מבקיעם: נובאק בוסקוביץ' 9, שון סלס 8, דניאל שקלים 5, עידו פלח, שי נתן וערן צרפתי 3 כ"א, נדב ניזרי 2, סאבו מאסטר ואיתי סורקיס 1 כ"א.

מחר תפגוש הדאבליסטית את מכבי אבישי קריית מוצקין אותה ניצחה בסיבוב הראשון במסגרת המחזור ה-4  (21:31).

מכבי אבישי קריית מוצקין מגיעה אחרי שני ניצחונות רצופים (ניצחה את הפעל ר"ג 23:25 ואת מ.כ ב"ש 23:32) ובמסגרת המחזור ה-11 ניצחה מכבי קריית מוצקין את את א.ס רמה"ש 30:31 והיא נמצאת במומנטם מצוין אותו בוודאי תרצה להמשיך.

לדאבליסטית  הפועל אלטשולר שחם ראשל"צ מחכה מפגש עם קבוצה חזקה שנלחמת על מקומה בפלייאוף העליון וחניכיו של עידן מימון יצטרכו להגיע ממושמעים טקטית כדי לקחת את שתי הנקודות הנחוצות לקבוצה.

שוער הדאבליסטית מושיקו אלימלך לקראת המשחק מול מ.כ קריית מוצקין: "מכבי קריית מוצקין מגיעה בכושר טוב מאד והם ללא ספק קבוצה טובה מאד. המשחק מאד חשוב לנו ואנחנו חייבים לקחת את הנקודות שאיבדנו איפה שלא היינו צריכים לאבד. אנחנו חייבים לנצח את קריית מוצקין שהיא קבוצה חזקה מאד ועשינו את כל ההכנות לקראת המשחק."

מושיקו במסר לאהדים האדומים: "אנחנו קוראים לאוהדים להגיע, למרות הפציעות שאנחנו חווים השנה, אנחנו מספקים משחקים מעניינים וצמודים  וצריכים את האוהדים לצידנו גם בהמשך הדרך."

יאללה הפועל!  #כי_להיות_הפועל_ראשון_זה_מחייב

כתבות נוספות