הפועל אלטשולר שחם ראשל"צ – מכבי ראשל"צ 29:23 (10:14)

המחצית הראשונה הייתה ללא ספק המחצית של האלופה ששלטה במשחק והצליחה לעצור את היריבה על 10 שערים בלבד. אולם במחצית השנייה התקשו חניכו של עידן מימון לשמר את היתרון ובעקבות החטאות רבות ופרצות בהגנה, הצליחה היריבה לפתוח בפער על האלופה ולנצח את המשחק.

המחצית הראשונה נפתחה עם פדז'ה דיאנוביץ' בשער. את השער הראשון עבור הפועל אלטשולר שחם ראשל"צ הבקיע עוז חממי מכדור שהוציא השוער פדז'ה דיאנוביץ' בדקה ה-3 כשעל הלוח התוצאה 1:1.

הגנה טובה של סאבו מאסטר סייעה לפדז'ה דיאנוביץ' לעצור עליה לשער של היריבה.  בדקה ה-5 הכניע עוז חממי את שערה של מכבי ראשל"צ מהפינה עם מסירה מצוינת של סאבו מאסטר כשהתוצאה עדיין שקולה – 2:2. בדקה ה-6 יובל גררה חדר את הגנת מכבי ראשל"צ והבקיע מטווח קצר – 3:3.

הדקות הבאות היו שייכות לשוער פדז'ה דינאוביץ' כשבדקה ה-7 הוא עצר עליה לשער של היריבה ובדקה ה-8 רשם לזכותו צמד עצירות מרהיב: בראשונה עצר זריקה מה-7 של שחקן מכבי ראשל"צ ראסקו סטויקויבץ' ובשנייה בלם את הכדור החוזר של סטויקוביץ'.

בדקה ה-9 סאבו מאסטר הבקיע והעלה את האלופה בפעם הראשונה במשחק ליתרון 3:4. הגנה טובה של האלופה אפשרה לה לצאת שוב להתקפה וסאבו מאסטר הבקיע את שערו השני במשחק והעלה את האלופה ליתרון של שני שערים בדקה ה-10 כשעל הלוח – 3:5. מיד באותה הדקה עצירה מצוינת של פדז'ה דיאנוביץ' ובדקה ה-11 הבקיע עוז חממי שער נוסף והעלה את הפועל אלטשולר שחם ראשל"צ ליתרון של 3 שערים כשהתוצאה 3:6.

בדקה ה-11 הגנה מצוינת של שון סלס עצרה את התקפת היריבה ומיד לאחר מכן המשיך שון סלס לבלוט כשהוא כבש ושמר על היתרון של האלופה – 3:7. בדקה ה-15 יובל גררה הכניע את שערה של מכבי ראשל"צ עם הטעייה וזריקה נהדרת – 5:8 .

סאבו מאסטר עם שערו ה-3 בדקה ה-17 וידה של האלופה על העליונה – 6:9.  בדקה ה-19 חתך יובל גררה את הגנת מכבי ראשל"צ, הכניע את שערה ושמר על היתרון בצד של הפועל אלטשולר שחם ראשל"צ – 7:10.

בדקה ה-22 השוער פדז'ה דיאנוביץ' עם עצירה חמישית. יובל גררה לא הניח להגנת מכבי ראשל"צ לעצור אותו ומצא שוב פתח ממנו הבקיע את שערו ה-4 בדקה ה-22 כשעל הלוח – 7:11. ערן צרפתי הבקיע בדקה ה-28 כשזריקתו חתכה בלוק של היריבה והאלופה עלתה ליתרון של 4 שערים – 8:12. עצירה מצוינת ושביעית של פדז'ה בדקה ה-27 ובהתקפה שלאחר מכן, אסיסט של גררה לעוז חממי, שעלה מהפינה והאלופה עלתה ליתרון שיא של 5 שערים – 8:13. כ-3 שניות לסיום קיבלה הפועל אלטשולר שחם ראשל"צ את הזריקה הראשונה מה-7 אותה לקח והבקיע ערן צרפתי והקבוצה ירדה למחצית ביתרון של 4 שערים כשעל הלוח התוצאה 10:14.

המחצית השנייה נפתחה עם פדז'ה דיאנוביץ' בשער. דניאל שקלים כבש את השער ה-15 של הפועל אלטשולר שחם ראשל"צ כבר בדקה ה-22 ובדקה ה-24 לקח ערן צרפתי זריקה מה-7 (בעקבות עברה על דניאל שקלים) ולמרות שהחטיא אותה, מיהר לכדור החוזר והבקיע את שערה ה-16 של האדומה כשעל הלוח – 11:16.

פרק הזמן הבא במשחק היה מאתגר עבור הפועל אלטשולר שחם ראשל"צ וב-8 הדקות הצליחה היריבה להכניע את שערה של האלופה ולצמצם ל- 14:16. בעקבות המומנטום אותו תפסה היריבה, לקח עידן מימון פסק זמן ולאחריו, בדקה ה-39 למשחק הבקיע שון סלס – 14:17. בדקה ה-41 עצר השוער דיאנוביץ' את התקפת מכבי ראשל"צ.

בדקה ה-43 השוותה היריבה 17:17. בדקה ה-45 עלתה מכבי ראשל"צ ליתרון לראשונה במחצית השנייה.

בדקה ה-47 כשמכבי ראשל"צ כבר ביתרון של שני שערים קיבל איתי סורקיס כדור משון סלס, עלה לשער וצמצם את הפער לשער אחד – 18:19.  עידו פלח הבקיע עבור האדומה בדקה ה-20 וצמצם את הפער שפתחה היריבה- 22:19. בדקה ה-21 הבקיע סאבו מאסטר וגם הוא לא הניח ליריבה לברוח כשהפער לטובתה נותר על 3 שערים – 23:20.

בדקה ה-52, בהתקפה מהירה עלה נדב ניזרי מהפינה והבקיע כשהתוצאה 24:23. מושיקו אלימלך החליף את דניאנוביץ' בשער ובדקה ה-23 הוא עם עצירה אותה הייתה צריכה לנצל האלופה כדי לצמצם את הפער אולם שחקני הפועל אלטשולר שחם ראשל"צ החטיאו את השער וחורים בהגנה אפשרו ליריבה להכניע את השער האדום ולהגדיל את הפער.

בדקה ה-56 זיהה עידו פלח ששי נתן פנוי לקבל כדור שמיד הפך לשערו הראשון במשחק כשעל הלוח-27:22. מכבי ראשל"צ המשיכה לברוח לאלופה ובדקה ה-58, בעקבות איבוד כדור של היריבה עלה נדב ניזרי במתפרצת והבקיע את שערה האחרון של האלופה הפועל אלטשולר שחם ראשל"צ במשחק והדרבי נחתם בתוצאה 29:23 ליריבה.

האלופה הפועל אלטשולר שחם ראשל"צ נותרה במקום ה-3 בטבלה אך כדי לשמר אותו ולהגיע לפלייאוף העליון במקום ה-3 יהיה עליה לקחת את הנקודות במשחקי הליגה האחרונים שנותרו, מחר (שישי) מול מ.כ באר שבע (14:00, אולם חדש רמות), ביום שני הקרוב במשחק בית מול עירוני רחובות (19:30, נחלת יהודה) וביום שישי הבא מול הפועל אשדוד (15:00, מקיף ט').

קהל אדום יקר, ממשיכים לדחוף את האלופה האדומה לסיום מוצלח של הליגה הסדרה, מחכים לכם ביום שישי בבאר שבע!

#כי_להיות_הפועל_ראשון_זה_מחייב

 

 

 

כתבות נוספות