הפועל אלטשולר שחם ראשל"צ – מ.כ באר שבע 26:29 (10:16)

למרות שאת השער הראשון למשחק הבקיע עוז חממי רק בדקה ה 4, המחצית הראשונה בהחלט הייתה המחצית של הדאבליסטית הפועל אלטשולר שחם ראשל"צ.

חניכיו של עידן מימון הגיעו להגנה ללא שי נתן אך הצליחו לייצר, במהלך המחצית הראשונה, הגנה אפקטיבית ועברות מרובות שגרמו להתקפה שמנגד להיות פחות מדויקת. שחקני הדאבליסטית ניצלו את חוסר הדיוק של היריבה כדי לייצר מעברים מהירים שפילסו את הדרך אל השער הבאר שבעי. מנגד, בשער האדום, עצירות מצוינות של השוער פדז'ה דיאנוביץ' סייעו לשמור על יתרון משמעותי לאורך רב המחצית והדאבליסטית ירדה למחצית כשהלוח מראה 10:16

המחצית השנייה התאפיינה בהרבה החטאות של השער הבאר שבעי.

בדקה ה-6 לקח עידן מימון את פסק הזמן הראשון שלו במחצית השנייה לאחר שהדאבליסטית ספגה 4 שערים בשש הדקות הראשונות למחצית והלוח הראה 14:19. בדקה ה-20 הצליחה מ.כ ב"ש לצמצם את הפער להפרש של שער אחד 22:23 והמשחק המשיך להיות צמוד למרות שהדאבליסטית הפועל אלטשולר שחם ראשל"צ הצליחה לשמור על היתרון.

בדקה ה-28 למשחק הלוח הראה 26:27 לדאבליסטית ועידן מימון לקח את פסק הזמן האחרון שלו ומיד אחריו, העלה עוז חממי את הדאבליסטית ליתרון של שני שערים 26:28. בדקה האחרונה זריקה מה-7 לזכותה של היריבה הדרומית שעצר השוער פדז'ה דיאנוביץ'.  את השער האחרון לזכותה הדאבליסטית הבקיע דניאל שקלים וקבע את תוצאת סיום המשחק 26:29 .

הדאבליסטית הפועל אטלשולר שחם ראשל"צ מסיימת את המחזור ה-9  במקום השלישי בטבלה ולזכותה 12 נקודות כשמעליה הפועל אשדוד ומכבי ראשל"צ עם 16 נקודות כ"א.

מבקיעים בשורות הדאבליסטית: עוז חממי 8, שון סלס 6, רותם בר ודניאל שקלים 4 כ"א, גיא כהן 3, יובל גררה 2 וערן צרפתי 1. השוער פדז'ה דינאוביץ' עם 45% עצירה.

מאמן הדאבליסטית הפועל אלטשולר שחם ראשל"צ עידן מימון: "שתי מחציות שונות לגמרי, במחצית הראשונה שיחקנו טוב קודם כל בהגנה וספגנו 10 שערים. החצי השני לא היה טוב מבחינה הגנתית ובו ספגנו 16 שערים שזה הרבה מאוד. הלחצנו את עצמנו בסוף עם איבודי כדור לא מחויבים והחלטות לא טובות. הדבר היחיד שאנחנו יכולים להיות מרוצים ממנו זה שצברנו 2 נקודות ובסיטואציה הנוכחית עם החיסורים הרבים חשוב לדעת לקחת נקודות גם במשחקים לא טובים. לגביי המשחק מול רחובות זה משחק שהוא סופר משמעותי עבורנו, מצפה לנו משימה קשה במשחק חוץ קשה מול קבוצה שנמצאת רק שתי נקודות פחות מאתנו בטבלה וזה אומר שאנחנו לא יכולים להרשות לעצמנו לאבד נקודות."

ביום שישי הקרוב תצא הדאבליסטית למשחק חוץ חשוב מאד מול עירוני רחובות במסגרת המחזור ה-10 בליגת ווינר, מחכים לכם אוהדים יקרים, התמיכה שלכם היא הכוח המניע של הקבוצה האדומה, חג שמח!

 

 

כתבות נוספות