הפועל אלטשולר שחם ראשל"צ – מ.כ יובלים חולון 24:24 (10:12)

הסיבוב השני בליגת ווינר שנפתח ביום שישי האחרון אינו פשוט עבור הדאבליסטית הפועל אלטשולר שחם ראשל"צ. במסגרת המחזור ה-12 אירחה הקבוצה את מ.כ יובלים חולון וסיימה ב- 24:24 (10:12).

גל פציעות ששטף את הקבוצה אינו מקל על ההתמודדות המאתגרת שניצבת בפני עידן מימון וחניכיו. חסרונם הבולט של שחקני המפתח נובק בוסקוביץ' (עדיין לא חזר למשחק מלא), דניאל שקלים (עם פציעה במרפק מהמשחק מול הפועל אשדוד) וגיא כהן (עם פציעה ברגל בגינה יעדר כחודשיים וחצי) מורגש על המיגרש.

למרות הקשיים ואולי אף בגללם, מהווה התקופה הלא פשוטה הזו שלב חשוב בהתפתחותם של השחקנים הצעירים בקבוצה ואין ספק שהקושי מזמן אתו הזדמנות יוצאת דופן עבור שחקני הבית הצעירים אשר דרכה הם צוברים ניסיון חשוב ב'מים העמוקים.'

מהלך המשחק: השער הראשון במחצית הראשונה הובקע ע"י יובל גררה בדקה ה-4 ולמרות שמ.כ חולון פתחה ביתרון מיד בתחילתו של המשחק, הדאבליסטית השיגה שוויון 4:4 עם שער של עוז חממי. ליתרון הראשון במשחק עלתה הדאבליסטית בדקה ה-13 משער של יובל גררה (4:5) ומאותו הרגע היתרון נשמר לטובת הדאבליסטית עד סופה של המחצית הראשונה.

בפתיחת המחצית השנייה מצליחים שחקני הפועל אלטשולר שחם ראשל"צ למצוא את השער החולוני אך מיד לאחר מכן, התקשתה הקבוצה להכניע את שוערה של מ.כ חולון. למרות מהלכים התקפיים טובים, הנעת כדור חכמה ואסיסטים מבריקים של יובל גררה ושון סלס לאיתי סורקיס, התקשו שחקני הפועל אלטשולר שחם ראשל"צ בהגנה וספגו במהלך המחצית כ-14 שערים.

איתי סורקיס

חלקה האחרון של המחצית השנייה היה מותח במיוחד. בדקה ה-60 מבקיעה היריבה זריקה מה-7 ומשווה 23:23 כשהפועל אלטשולר שחם ראשל"צ בחיסרון מספרי.

לאחר פסק זמן של עידן מימון כדקה לסיום המשחק ולפני ההתקפה המסודרת האחרונה של הדאבליסטית, יובל גררה הבקיע את השער ה-24 (והאחרון) עבור הדאבליטסית ב-20 השניות האחרונות למשחק. לאחר שהיריבה שוב השוותה 24:24 הכדור עבר לידי התקפת הפועל אלטשולר שחם ראשל"צ. בשניות האחרונות למשחק וכששוער מ.כ חולון אינו בשער, זרק שי נתן את הכדור מחצי המגרש לעבר השער הריק אך הכדור נבלם בנגיחה של פטריק אובינה, שחקן מ.כ חולון, אשר בלם את הכדור כשהוא בתוך ה-6 וכשהשוער בדרכו לשוב אל השער. השופטים פוסקים זריקה חופשית מה-9 אותה מחטיאה הפועל אלטשולר שחם ראשל"צ והמשחק נגמר בשיווין 24:24.

מבקיעים: יובל גררה 5, סאבו מאסטר, שון סלס ועוז חממי 4 כ"א, נובאק בוסקוביץ' ואיתי סורקיס 3 כ"א וערן צרפתי 1.

עידן מימון מאמן הדאבליסטית הפועל אלטשולר שחם ראשל"צ: "כמובן שבמהלך כל השבת ישנן מחשבות על המשחק ועל מה שקורה לנו. למרות שיש מספיק סיבות ותירוצים, אני לא נאחז בהם. יש לנו בעיה קשה עם פציעות: כשלושה שחקני הרכב משמעותיים מושבתים. ניסיתי להתריע שהולך להיות משחק קשה ובכל זאת עשינו טעויות בעיקר לקראת סוף המשחק עם החטאות מה-6. הגנתית עשינו טעויות, התרעתי ובכל זאת נפלנו. התקפית היינו טובים לסירוגין וכשהמשחק מתנהל צמוד, הסיכוי שיגמר בשוויון גדול יותר. בסופו של דבר אנחנו לוקחים נקודה אבל אנחנו בבעיה."

על היעדרות שחקני מפתח ומה שצפוי לדאבליסטית: "גיא כהן הוא אבדה משמעותית והיעדרותו מכה קשה עבור הקבוצה, נובאק עדיין לא חזר לעצמו וחסרונו של דניאל שקלים משמעותי מאד. אין ספק שמעתה ואילך כל משחק הולך להיות קשה ומצפה לנו סיבוב קשה מאד ואני מקווה שנראה טוב. בשבוע הבא נצא למשחק חוץ מול רמה"ש שהחליפה מאמן ותרצה המשכיות לאחר שניצחה בפתיחת הסיבוב. נצטרך לבוא ממושמעים טקטית ולהלחם."

הפועל אלטשולר שחם ראשל"צ לא מוותרת גם בימים הקשים והיא זקוקה לאוהדיה המסורים והנאמנים אשר מלווים אותה באש ובמים, יאללה הפועל ראשון מלחמה!

#כי_להיות_הפועל_ראשון_זה_מחייב

 

כתבות נוספות