הפועל אלטשולר שחם ראשל"צ – עירוני רחובות 23:27 (13:14)

חניכיו של עידן מימון הגיעו למשחק החשוב מול עירוני רחובות בהרכב חסר ללא מאסטר סאבו, שי נתן ונובק בוסקוביץ' ולמרות שבמהלך המחצית הראשונה שער רדף שער, הצליחה הדאבליסטית לשמור על יתרון במחצית הראשונה ואף להגדילו במהלך המחצית השנייה.

המחצית הראשונה הייתה צמודה ועירוני רחובות אף הובילה בהפרש של שער אחד בדקה ה-11 אך שחקני הדאבליסיטית הגיעו ממוקדי מטרה והמשיכו לעבוד קשה, תו"כ פרגון מלא אחד לשני. למרות פציעתו של שון סלס בתחילת המחצית, חזר השחקן למשחק בריכוז מלא ומעורר השראה. בדקה ה-23 כשהלוח הראה 9:9 לקח עידן מימון פסק זמן ומיד לאחריו, העלה עוז חממי את הדאבליסטית ליתרון ומשם, שער רדף שער עד לסופה של המחצית. בסיום המחצית הראשונה הבקיע עוז חממי, שאף הצטיין במשחק, את שער היתרון והפועל אלטשולר שחם ראשל"צ ירדה למחצית כשהלוח מראה 13:14.

עוז חממי (הצטיין במשחק עם 10 שערים)

המחצית השנייה נפתחה גם היא צמודה ובזכות הליופ של יובל גררה עם אסיסט מושלם של גיא כהן הקבוצה האדומה הצליחה לפתוח פער של שני שערים 13:15. בדקה ה-10 הצליחה עירוני רחובות להשיג שוויון 17:17 ולשמור עליו עד לדקה ה 12 בלבד עת הלוח הראה שוויון 19:19. מאותו הרגע, נתנה הדאבליסטית משחק טוב יותר ביחס לרחובות. משחק הגנה חזק גרם ליריבה לאיבודי כדור רבים וסייע לדאבליסטית לייצר מעבירים מהירים שהכריעו את השער הרחובותי. השוער פדז'ה דיאנוביץ' עם 38% עצירה נתן תצוגה מצוינת וסגר את השער בפני המארחת מה שבתמורה אפשר לדאבליסטית לעלות ליתרון של 5 שערים בדקה ה-25 (20:25). חניכיו של עדין מימון הצליחו להישאר ביתרון עד לסוף המשחק כשאת השער האחרון עבור הדאבליסטית הבקיע יובל גררה שגם הבקיע את שער הפתיחה במשחק.

יובל גררה במשחק מול עירוני רחובות

עוז חממי הבקיע 10 שערים, יובל גררה תרם 6, ערן צרפתי ושון סלס 3 כ"א, דניאל שקלים ואיתי סורקיס  2 כ"א ורותם בר הוסיף 1.

המאמן עידן מימון: "המשחק הזה היה מאוד חשוב עבורנו ולמרות ההרכב החסר החבר'ה נתנו עבודה ונלחמו. אין מאושר ממני ואני מאוד מעריך את השחקנים על ההתמודדות עם הסיטואציה הלא פשוטה ששני זרים מרכזיים שלנו פצועים ועדיין אנחנו מצליחים לנצח במשחק חוץ קשה. שאפו גדול לשחקנים והם מוכיחים כל פעם מחדש שאפשר לסמוך עליהם. מבחינה מקצועית מה שניצח לנו את המשחק זה ההגנה ב 20 הדקות האחרונות כשעוז עבר לעמדת הקדמי וספגנו 4 שערים בלבד בזכותם הצלחנו לייצר מתפרצות ולנצח את המשחק."

הדאבליסטית מסיימת את המחזור ה-10 במקום ה-3 בליגת ווינר עם 14 נקודות כשבמאזנה  3 הפסדים ו-7 ניצחונות.  ביום שישי הקרוב, במסגרת המחזור ה-11 בליגת ווינר, תארח הדאבליסטית הפועל אלטשולר שחם ראשל"צ את הפועל אשדוד הממוקמת שנייה בטבלה עם 18 נקודות ובמאזנה רק הפסד אחד למכבי ראשל"צ (נחלת 16:00).

מחכים לקהל האדום והנאמן של הדאבליסטית בנחלת למשחק בית חשוב!

כתבות נוספות