הפועל דלתות פנדור ראשון לציון – מ.כ חולון 31:33

השדות האדומות, הפועל דלתות פנדור ראשון לציון, גברו הערב (חמישי) בתוצאה 31:33 על המדורגת שנייה בליגה הלאומית לנשים.

חניכותיו של ניר יעיש הגיעו למשחק בידיעה שמדובר במשחק חשוב במיוחד בנוגע למאבקי המיקום בפלייאוף: ניצחון אדום והפער מהמקום השני ויתרון ביתיות בחצי גמר הפלייאוף יעמוד על נקודה אחת בלבד, תיקו והפער יוותר שלוש נקודות והפסד יסתום את הגולל מעשית על יתרון הביתיות בחצי גמר הפלייאוף עם חמש נקודות הפרש מהמקום השני.

בפתיחת המשחק, שער רדף שער והמקשרת השמאלית הסרבית, אניטה קמפה, העלתה ל-3:4 בדקה התשיעית. המשחק נותר צמוד ובדקה ה-15, עצירה וירטואוזית של השוערת והקפטן, רוית שושן, לזריקה בהתקפה מתפרצת הובילה את הקיצונית הימנית, טל כהן, להעמיד את לוח התוצאות על 7:7.

בדקה ה-20, הקיצונית השמאלית, יובל איזק, העלתה ל-8:9 מקו שבעת המטרים אך דקות רעות בהתקפה הובילו למהפך, 12:10 למ.כ חולון בדקה ה-24 ופסק זמן של ניר יעיש. בדקות האחרונות של המחצית הראשונה, השדות האדומות עם קבלת החלטות נכונה הצליחו להפוך את התוצאה ולהפסקת המחצית ירדו ב-15:16 לאחר שער בהתקפת מעבר של המרכזת הסרבית, זוראנה קביטנוביץ'.

פתיחת המחצית השנייה הוכיחה את הפוטנציאל שנמצא בהפועל דלתות פנדור ראשון לציון. על אף היעדרותה של המרכזת הפצועה, אור תורג'מן, הן פתחו את המחצית השנייה בריצה של חמישה שערים רצופים ולמעשה הכריעו את המשחק.

בזו אחר זו, שלושת הזרות: זוראנה קביטנוביץ', שרה סטאנקובסקי ואניטה קמפה, לצד יובל איזק העלו ל-15:21 בדקה ה-35. לאורך המחצית השנייה, מ.כ חולון ניסתה לחזור למשחק אך זה היה מאוחר מדי עבורן ובסיום, 31:33 אדום.

כבשו להפועל דלתות פנדור ראשון לציון: יובל איזק- 8/9, שרה סטאנקובסקי- 7/11, אניטה קמפה- 6/15, זוראנה קביטנוביץ'- 5/8, טל כהן- 4/7 ואושר כהן- 3/4.

שוערת: רוית שושן- 17/48, 35.4%.

כבר ביום רביעי הקרוב מצפה לשדות האדומות, הפועל דלתות פנדור ראשון לציון, משחק בית נוסף מול הפועל אשדוד בשעה 21:00. הקהל הרב שהגיע למשחק מול חולון סייע רבות לאדומות ועל כן אנו קוראים לכם/ן להגיע לאשלים ולתמוך בשחקניות בדרך להצלחתן! הכניסה ח-ו-פ-ש-י-ת.

*קרדיט לתמונות: הדר ואן קולא

כתבות נוספות