הפועל דלתות פנדור ראשל"צ – בנות הרצליה 24:23 (11:10).

היום (ראשון) תתארח הפועל דלתות פנדור ראשל"צ בהרצליה במסגרת המשחק השני בסדרת חצי גמר הפליאוף. לאחר שנוצחו ע"י בנות הרצליה (24:23) במשחק הראשון בסדרת חצי הגמר (הטוב עד שלושה משחקים), חייבות השדות האדומות לנצח הערב ולגרור את בנות הרצליה למשחק הכרעה שלישי ביום חמישי הקרוב בנחלת.

מהלך המשחק הראשון בחצי גמר הפלייאוף:

מחצית ראשונה: המשחק נפתח טוב עבור השדות האדומות כשאת השער הראשון במשחק כבשה אולגה ניקולניקו וכבר בדקה ה-3 יובל איזק עם שערה השני של הקבוצה כשעל הלוח 0:2.

בדקה ה-5 השוותה היריבה 2:2 ודקה אחרי כבר עלתה ליתרון.

המחצית המשיכה צמודה והכוחות נראו שקולים. חניכותיו של דביר גולדשטיין התקשו לפתוח בפער משמעותי על היריבה ושער רדף שער.

לקראת סוף המחצית כשהיתרון לצד היריבה מהרצליה, לקחה והבקיעה אולגה ניקולינקו זריקה מה-7 לאחר עברה על שרון לוינסון והשיגה שוויון 10 אולם כ-20 שניות לסיום המחצית עלתה היריבה ליתרון של שער אחד והשדות האדומות ירדו למחצית כשעל הלוח 11:10.

מחצית שנייה: חלקו השני של המשחק היה מאתגר יותר עבור השדות האדומות ואיבודי כדור לא מעטים הובילו את היריבה לפתוח בפער כשכבר בדקה ה-34  גדל הפער ל-4 שערים לטובתה של ההרצליינית כשעל הלוח 14:10.

נוי לוי צימקה את הפער עבור השדות האדומות בדקה ה-34 אולם רק מחלקה השני של המחצית השנייה החלה הפועל דלתות פנדור ראשל"צ לחזור למשחק ולצמצם את הפער שפתחה עליה היריבה.

בדקה ה-43 אלנה אומנץ צמצמה את הפער ל-5 שערים – 19:14 ומיד לאחר מכן, דניאלה דרגויביץ' כבשה שער במתפרצת. בדקה ה- 44 אלנה אומנץ שוב עם שער משמעותי שצימק את הפער ל-20:16.

בדקה ה-45 השוערת רוית שושן עם עצירה בשער ומיד לאחריה עדן שמאי כבשה עם אסיסט של אולגה ניקולניקו והקטינה את הפער ל-3 שערים – 20:17.

בדקה ה-46 אלנה אומנץ עם חטיפת כדור ופס מדויק לעדן שמאי שיצאה (שוב) למתפרצת וכבשה – 20:18.

יובל איזק צמצמה לפער של שער אחד – 19:20 ובדקה ה-47 עצירה של השוערת רוית שושן אפשרה לשדות לחתור לשוויון 20 אותו השיגה אולגה ניקולינקו מזריקה מה-7 לאחר עברה על אלנה אומנץ.

בדקה ה-52 כבשה אולגה ניקולנקו שער נוסף מה-7 והעלתה את השדות האדומות ליתרון של שער אחר -20:21. המשחק המשיך להתנהל באופן צמוד ובדקה ה-54 העלתה אולגה ניקוליקו את השדות האדומות שוב ליתרון – 21:22.

בדקה ה-29 העלתה שרון לוינסון את הפועל דלתות פנדור ראשל"צ ליתרון – 22:23 אולם בדקה האחרונה למשחק הצליחה היריבה להשוות ולהבקיע את שער הניצחון.

כבשו : אולגה ניקולינקו 9, אלנה אומנץ 6, עדן שמאי ונוי לוי 2 כ"א, שרון לוינסון ודניאלה דרגויביץ' 1 כ"א.

הסדרה עדיין לא נחתמה והשדות האדומות יפגשו היום (ראשון) את בנות הרצליה למשחק חוץ קריטי אותו הן יהיו חייבות לנצח כדי לגרור את היריבה למשחק ההכרעה השלישי ביום חמישי הקרוב בבית.

המאמן דביר גולדשטיין והשדות האדומות זקוקים לתמיכה ולדחיפה שלכם מחר בהרצליה, לא מוותרים, יאללה הפועל ראשון!

#כי_להיות_הפועל_ראשון_זה_מחייב

 

כתבות נוספות