הפועל דלתות פנדור ראשל"צ – הפועל פ"ת 26:34 (14:14)

הפועל דלתות פנדור ראשל"צ נמצאת באחת העונות הטובות ביותר שידעה הקבוצה. למרות ההדחה בחצי גמר גביע המדינה ע"י מכבי ארזים ר"ג, בתום המחזור ה-14 נמצאות השדות האדומות במקום הראשון בליגה הסדרה כשלהן 13 (!) ניצחונות ורק הפסד אחד.

חניכותיו של דביר גולדשטיין ממשיכות להתאמן ולהשקיע כשהן נחושות לשמר את מקומן הגבוה בפסגת הטבלה ולהגיע מיומנות לפלייאוף העליון.

במסגרת המחזור ה-14 בליגת הנשים פגשו השדות האדומות את הפועל פ"ת וגברו על היריבה 26:34 (14:14).

לאחר שריקת הפתיחה לקח לשדות האדומות זמן להיכנס למשחק ובמהלך המחצית הראשונה הן התקשו לפתוח פער על היריבה.

בדקה ה-17 חלפה הפועל פתח תקווה על פני הפועל דלתות פנדור ראשל"צ ופתחה ביתרון של 3 שערים כשעל הלוח 9:6 אך השדות האדומות לא ויתרו והצליחו לצמצם את הפער בחלקה האחרון של המחצית הראשונה ובתום המחצית אף רשמו שוויון 14:14.

למחצית השנייה עלו השדות האדומות נחושות וחדורות מוטיבציה כשהן מהירות יותר וממוקדות בהגנה.

כבר בדקה ה- 35 למשחק פתחה הפועל דלתות פנדור בפער של שלושה שערים. השוערת רוית שושן סגרה את השער להתקפות היריבה כשהתוצאה 14:17.

בדקה ה-44 למשחק פתחו השדות האדומות בפער משמעותי יותר וטיפסו ליתרון של 9 שערים כשעל הלוח התוצאה 17:26.

שחקניות היריבה נלחמו ונראה היה שהן מצמצמות את הפער לזמן קצר אולם הן לא הצליחו לעצור את השדות האדומות שהמשיכו לברוח בזכות הגנה חזקה, שוערת שנעלה את השער והתקפות מתפרצות מהירות ויעילות שהכניעו את שער היריבה וסייעו לשמר את היתרון.

מבקיעות: אלנה אומנץ 10, אולגה ניקולניקו 8, יובל איזק 6, דניאלה דרגויביץ' 5, עדן שמאי 4 ואושר כהן 1.

משחקה הבא של הפועל דלתות פנדור ראשל"צ יהיה במסגרת המחזור ה-16 בו תארח את מכבי ארזים ר"ג (13 במרץ, 21:00 בנחלת יהודה). הדרבי מהמחזור ה-15 נדחה ל-20 במרץ.

יאללה הפועל ראשון!

#כי_להיות_הפועל_ראשון_זה_מחייב

כתבות נוספות