הפועל דלתות פנדור ראשל"צ – מכבי ארזים ר"ג  29:32 (12:17)

הפועל דלתות פנדור ראשל"צ ניצחה את האלופה מכבי ארזים ר"ג 29:32 ולוקחת עוד שתי נקודות בתום המחזור ה-16 בליגת הנשים.

חניכותיו של דביר גולדשטיין במשחק מצוין שהעניק להן את המקום הראשון בליגת הנשים, מקום אותו תרצה לשמור בתום הדרבי הצפוי בעוד כשבועיים (27 במרץ, 21:00, בית מכבי) במשחק השלמה מהמחזור ה-15 שגם יחתום עבור הקבוצה את הליגה הסדירה.

מהלך המשחק:

המשחק נפתח עם רוית שושן בשער וקפטן השדות האדומות הראתה יכולת מצוינת בשער לאורך כל המשחק. למרות שהמחצית הראשונה נפתחה במספר איבודי כדור של השדות האדומות הן מיד התעשתו וכבר בדקה ה-7 עלו ליתרון מזריקה מה-7 של אולגה ניקולינקו. משחק הגנתי מצוין הוביל למתפרצות רבות אותן לקחה עדן שמאי שכבשה צרור של שערים בזה אחר זה כשעל הלוח 6:11 לשדות האדומות.

בדקה ה-20 החלה היריבה לצמק את הפער ל-2 שערים ולאחר פסק זמן שלקח המאמן דביר גולדשטיין כבשה נוי לוי שער והגדילה את היתרון ל-3 שערים – 10:13. את השער האחרון של השדות האדומות במחצית הבקיעה דניאלה דרגיוביץ' והקבוצה ירדה למחצית כשעל הלוח 12:17.

מחצית שנייה:

את השער הראשון במחצית השנייה כבשה עדן שמאי כבר בדקה הראשונה – 18:13. השדות האדומות במשחק קבוצתי מהיר הצליחו להכניע את היריבה בהגנה ולבצע מעבירים מהירים. הנעת כדור מהירה וקבוצתית סייעה לחניכותיו של דביר גולדשטיין למצוא את הפתח לשער ולהבקיע.

בדקה ה-41 החליפה נעה הראל מהנערות את רוית שושן בשער ומיד עם כניסתה היא סיפקה עצירה מצוינת בשער. חטיפות כדור של נוי לוי עוברות לעדן שמאי ודניאלה דרגויביץ' שכבשו שערים רבים במשחק.

בסיומו של משחק מצוין של השדות האדומות, שלא ויתרו עד לשריקת הסיום, משיגה הקבוצה את המקום הראשון בליגה הסדרה כשלה 28 נק' מ-14 ניצחונות ורק הפסד אחד מתחילתה של העונה.

מבקיעות בהפועל דלתות פנדור ראשל"צ: עדן שמאי 12, דניאלה דרגויביץ' ואולגה ניקולינקו 6 כ"א, נוי לוי 4, אלנה אומנץ 2 ואושר כהן 1.

מאמן הקבוצה דביר גולדשטיין: "ניצחון חשוב מאד עברינו מול קבוצה חזקה מאד שניצחה אותנו בחצי גמר הגביע. כל הכבוד לשחקניות שנלחמו ועשו הכל כדי לנצח. פנינו כרגע לעברו של הדרבי ונעשה הכל כדי לסיים את הליגה הסדירה במקום הראשון."

#כי_להיות_הפועל_ראשון_זה_מחייב

כתבות נוספות