הפועל דלתות פנדור ראשל"צ – מכבי פ"ת 22:37 (11:16)

השדות האדומות צוברות ניצחון נוסף מתחילת העונה ולזכותן 18 נק' המקנות להן את המקום ה-2 בטבלה. ביום חמישי הקרוב תתארח הפועל דלתות פנדור ראשל"צ אצל מ.כ יובלים חולון במסגרת המחזור ה-11 בליגת הנשים הלאומית (21:00, קציר).

מהלך המחצית הראשונה: המשחק מול מכבי פ"ת נפתח בצורה מהוססת ולא מדויקת מצדן של השדות האדומות מה שסייע למכבי פ"ת לפתוח את המשחק כשידה על העליונה והיא עלתה ליתרון אותו צמצמו חניכותיו של דביר גולדשטיין בדקה ה-12 כשהשיגו שוויון 4:4.

למרות שבמחצית הראשונה לא באה יכולתה של הקבוצה לידי ביטוי והמשחק היה מפוזר, פתחה הפועל דלתות פנדור ראשל"צ בפער כבר מהדקה ה-13 וירדה למחצית כשהלוח הראה 11:16.

בתחילתה של המחצית השנייה צמצמה מכבי פ"ת את הפער ל-4 שערים אך היא לא הצליחה להדביק את הפועל דלתות פנדור ראשל"צ. השדות האדומות עלו למחצית אסופות ומדויקות יותר כשהן לא מאפשרות לשחקניות מכבי פ"ת לפרוץ את מערך ההגנה של הקבוצה ולהכריע את השער. בדקה ה-50 למשחק פתחה הפועל דלתות פנדור ראשל"צ בפער של 10 שערים שרק הלך וגדל.

בעקבות פציעתה של רוית שושן קפטנית הקבוצה, עמדו בשער האדום שתי השוערות הצעירות והמוכשרות של הפועל דלתות פנדור ראשל"צ: נעה בראל וניקול פבלוב שהפגינו יכולות מצוינות והוכיחו שהעתיד א ד ו ם !

מבקיעות בהפועל דלתות פנדור ראשל"צ: אולגה ניקולינקו 11, דניאלה דרגוביץ' 8, אלנה אומנץ 5, עדן שמאי ואושר כהן 4 כ"א, יובל איזק 3, רון שלסקי ושרון לוינסון 1 כ"א.

נעה הראל בשער

ניקול פבלוב בשער

כתבות נוספות