הפועל קריית אונו – הפועל אלטשולר שחם ראשל"צ 18:28 (10:15)

הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון סיימה את המחזור ה-14 עם ניצחון מרשים על הפועל קריית אונו 18:28 (10:15).

המשחק התנהל באופן צמוד עד לדקה ה-20 של המחצית הראשונה אך ב-10 הדקות האחרונות למחצית עצירות של פדז׳ה דיאנוביץ׳ ותום שום טוב בשער (שם טוב עם שתי זריקות מה-7מ׳ בזו אחר זו!) ושערים של עוז חממי, דושקו צ׳ליצה, שון סלס איתי סורקיס ושי נתן (3 שניות לשריקת סיום המחצית!) קבעו את התוצאה 10:15.

במהלך המחצית השנייה שמרה הפועל אלטשולר שחם על היתרון ואף הגדילה אותו. סטופים בהגנה ועצירות של פדז׳ה דיאנוביץ׳ בשער הובילו למתפרצות ושערים קלים. בדקות האחרונות למשחק עלה לראשונה למשחק בליגת ווינר השוער הצעיר עומרי אזולאי וסיפק עצירה נהדרת שהובילה מנגד את יוסיץ ליובמיר להגדיל את היתרון ל-10 שערים ולחתום אל המשחק בתוצאה 18:28.

ביום שישי ה-14 בפברואר תצא הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון לפגוש את אלופת המדינה הפועל אשדוד במסגרת המחזור ה-16 בליגת ווינר (15:00, מקיף ט׳ אשדוד) המשחק מול א.ס רמה״ש מהמחזור ה-15 יושלם ב-25 בפברואר. יאללה ההפועל ראשון❗️

מהלך המשחק:

מחצית ראשונה: כבר בהתקפה הראשונה כבש שי נתן את שערה הראשון של הפועל אלטשולר שחם ראשל"צ ובדקה ה-4 הוסיף סהר שחק שער לאחר חטיפת כדור של יובל גררה בהגנה ואסיסט מיוסיץ ליובמיר כשעל הלוח 2:1.

בדקה ה-9  כבש דושקו צ'ליצה 3:2 ומנגד, הגנת ברזל ועצירה של פדז'ה דיאנוביץ' בשער עצרו את היריבה ב-2 שערים עד לדקה ה-10 למשחק.

יוסיץ ליובמיר כבש בדקה ה-10 אך בדקה ה-13 עלתה היריבה ליתרון של שער אחד – 4:5.

עצירות של פדז'ה דיאנוביץ' בשער ושני שערים של אופק שטיינר השוו 5:5. יובל גררה דאג בתורו להשוות ולהעלות את הקבוצה ליתרון כשכבש בדקה ה- 17 וכשמסר אסיסט לאופק שטיינר שהבקיע בדקה ה-19 – 7:6.

אופק שטיינר כובש שער שוויון

עצירה של פדז'ה דיאנוביץ' בשער ומנגד שער של עוז חממי העלו את הפועל אלטשולר שחם ראשל"צ ליתרון של 2 שערים 6:8.

תום שם טוב בשער עם שתי עצירות נהדרות מה-7 מ' אפשר לקבוצה לעלות ליתרון של 3 שערים משער וירטואוזי של עוז חממי בדקה ה-22 כשעל הלוח 9:6.

שי נתן ואופק שטיינר במרכז ההגנה סגרו את ההתקפה שנחתמה בסטופ של פדז'ה דיאנוביץ' בשער בדקה ה-23.

דושקו צ'ליצה , עוז חממי (במתפרצת), איתי סורקיס מאסיסט של שון סלס – שמיהר לכבוש בעצמו, העלו את הקבוצה ליתרון של 5 שערים בדקה ה-27 כשעל הלוח -13:8.

עוז חממי כובש במתפרצת

עצירה נוספת של פדז'ה דיאנוביץ' בשער ובהתקפה הבאה כבש איתי סורקיס מאסיסט של דושקו צ'ליצה. שניות לשריקת הסיום חתם שי נתן את המחצית בשער וקבע את תוצאת סיום המחצית 15:10.

מחצית שנייה: המחצית נפתחה עם עצירה של פדז'ה דיאנוביץ' בשער ומתפרצת של שון סלס ושי נתן שגם כבש את שערה ה-16 של הקבוצה.

דושקו צ'ליצה כבש לאחר סטופ של דיאנוביץ' בשער ובדקה ה-35 הראה הלוח 17:11.

לצד התקפות בהן לא הצליחה היריבה להכניע את שערו של פדז'ה דיאנוביץ', כבש עוז חממי, שון סלס הוסיף שער משלו ובדקה ה-41 הראה הלוח 19:14.

השוער פדז'ה דיאנוביץ' עם עצירות פונומנליות בשער

עומר אליאס (מאסיסט של שון סלס) ושון סלס העלו את הקבוצה ליתרון שיא עד כה במשחק ובדקה ה-43 הראה הלוח 21:14.

בדקות הבאות המשיך דיאנוביץ' לנעול את השער בפני היריבה ואף עצר התקפה מתפרצת. יובל גררה כבש בדקה ה-46 ופדזה דיאנוביץ' המשיך לספק עצירות בשער.

יובל גררה כובש

שערים של אופק שטיינר, עומר אליאס וסהר שחק הגדילו את היתרון ובדקה ה-56 הראה הלוח 25:18.

חניכיו של עידן מימון המשיכו לברוח ליריבה ולאחר בלוק של אופק שטיינר בהגנה כבש עידו פלח וסהר שחר הוסיף שער ממתפרצת בדקה ה-58.

את התקפתה האחרונה של היריבה עצר השוער הצעיר עמרי אזולאי כשסיפק עצירות נהדרות בשער ואפשר ליוסיץ ליובמיר לחתום את המשחק ביתרון עגול של 10 שערים ולקבוע את תוצאת הסיום – 28:18.

עמרי אזולאי הצעיר סיפק עצירות מצוינות בשער

כבשו: עוז חממי 4, דושקו צ׳ליצה, אופק שטיינר, שון סלס, סהר שחק ושי נתן 3 כ״א, יובל גררה, איתי סורקיס, יוסיץ ליובמיר ועומר אליאס 2 כ״א ועידו פלח 1.

יאללה הפועל ראשון! #להיות_הפועל_ראשון_זה_מחייב

כתבות נוספות