הפועל דלתות פנדור ראשון לציון – בנות הרצליה 23:28

משחקה הראשון של הפועל דלתות פנדור ראשון לציון מהווה פתיחת עונה מוצלחת עבור השדות האדומות בהדרכתם של המאמן דביר גולדשטיין ועוזר המאמן אביתר גבעון.  המשחק נפתח בצורה שקולה ושווה אך לאחר מספר איבודי כדור ומסירות לא מדויקות של השדות האדומות, הצליחו בנות הרצליה לעלות ליתרון בפעם הראשונה במשחק בדקה ה 18 ואף סיימו את המחצית ביתרון  12:15.

דניאלה דרגוביץ' מבקיעה

לאחר ששבו למחצית השנייה, חזרו השדות האדומות נחושות ומדויקות יותר והפגינו הגנה חזקה שסייעה להן לצמצם את הפער ולהשוות 15:15 בדקה הרביעית למחצית השנייה ומשם הן פילסו את דרכן לעבר הניצחון כשהן מפגינות כושר שיא ומסיימות בתוצאה 23:28.

הצטיינו הקפטנית והשוערת רוית שושן עם אחוזי עצירה גבוהים, השחקניות הזרות המצוינות דניאלה דרגוביץ', אולגה ניקולינקו ואלנה אומנץ ושחקנית הפינה המוכשרת עדן שמאי.

המקשרת אולגה ניקולאיינקו במשחק מול בנות הרצליה

המקשרת אלנה אומנץ בפעולה

מאמן הפועל ראשון לציון דביר גולדשטיין: "נצחון חשוב מאוד על יריבה טובה. בחצי הראשון לא שיחקנו טוב בעיקר בצד ההגנתי וספגנו שערים מיותרים במקביל איבדנו הרבה כדורים. לחצי השני הבנות עלו נחושות, שיפרו את משחק ההגנה, מה שתרם לספיגת 8 שערים בכל המחצית וליציאה להתקפות מתפרצות ועקב כך לשערים קלים.
כל הכבוד לבנות על הלחימה!"

עדן שמאי במתפרצת במשחק מול בנות הרצליה

צילומים הדר ואן קולא

כתבות נוספות