השדות האדומות בחצי גמר גביע המדינה לנשים!

 

חצי גמר גביע המדינה לנשים כבר בפתח והשדות האדומות משנסות מותניים לקראת המשחק שיפתח בשבת את ערב חצאי הגמר בו תפגשנה חניכותיו של דביר גולדשטיין את מכבי ארזים ר"ג (17:30, הדר יוסף).

הפועל דלתות פנדור ראשל"צ ומכבי ארזים ר"ג נפגשו העונה במסגרת המחזור ה-8 בליגה הסדרה במה שהיה משחק מרתק שנגמר בניצחונן של השדות האדומות (24:26).  המשחק נפתח כשידה של מכבי ארזים על העליונה אך השדות האדומות חוללו מהפך והצליחו לצמצם את הפער שפתחה היריבה ולשמור, במהלך המחצית השנייה, על משחק צמוד עד שבסופו גברו על דאבליסטית הנשים.

בעונה שעברה הדיחה מכבי ארזים ר"ג את הפועל דלתות פנדור ברבע גמר גביע המדינה ובעונה שקדמה לה, גברה מכבי ארזים ר"ג על השדות האדומות והדיחה אותן בחצי גמר גביע המדינה.

האם תצליח הפועל דלתות פנדור ראשל"צ לשחזר את הניצחון הגדול על מכבי ארזים ר"ג מהמחזור ה-8, שמצידה תעשה כל שביכולתה לשמור על הגביע? נדע בשבת.

מאמן הפועל דלתות פנדור ראשל"צ דביר גולדשטיין: "פנינו כרגע לחצי הגמר וננסה לעשות את המקסימום, להפתיע ולעלות לגמר. אנחנו עובדים קשה ופוגשים בחצי הגמר קבוצה חזקה אבל נעשה את כל ההכנות האפשרויות, נלמד את היריבה וננסה להביא גמר גביע להפועל ראשון לציון."

קפטנית הקבוצה רוית שושן: "קודם כל אני רוצה להתייחס לטרגדיה שקרתה לכל המועדון שלנו ולמסור תנחומים למשפחתו של נובאק בוסקוביץ' ז"ל בשם כל קבוצת הנשים, הוא היה שחקן מדהים ובנאדם מקסים שחייך כל הזמן ותמיד היה חברותי לכולם. מותו קשה ועצוב לכולנו וכולי תקווה שכמועדון נתמודד עם האירוע הטרגי ביחד."

על ההערכות לקראת חצי גמר גביע המדינה מוסיפה רוית: "כקבוצה אנחנו נערכות כמו לכל משחק, אנחנו מתכוננת בצורה הטובה ביותר הן מבחינה מקצועית והן מבחינה מנטלית.  במשחק גביע ההתמודדות והאתגר קשים אף יותר והלחץ גדול מאחר וזה משחק אחד שאין ממנו דרך חזרה ולא ניתן לתקן את התוצאה. זו הסיבה שאנחנו צריכות להגיע מרוכזות וחדות ככל האפשר. השורה התחתונה היא כיצד ולאן ננתב את הלחץ בזמן אמת, לדברים חיוביים או שליליים , אני מניחה שלא נדע עד שלא נשמע את שריקת הפתיחה ."

דווקא בימים קשים אלו, זה הזמן למשפחת הכדוריד של הפועל ראשון לציון להתאחד מאחורי הפועל דלתות פנדור ראשל"צ, להגיע להדר יוסף ביום שבת ב-17:30 ולדחוף את השדות האדומות שלנו קדימה! בואו נראה לכדוריד הישראלי שמועדון הכדוריד הפועל ראשון לציון הוא משפחה אדומה שתומכת בבניה ובנותיה כאחד!

מחכים לכם ביציע הכי אדום בהדר יוסף!

#כי_להיות_הפועל_ראשון_זה_מחייב

 

 

כתבות נוספות