השדות האדומות רוצות להישאר בפיסגה, מחר הדרבי!

לקראת שלב הפלייאוף וסידרת חצאי הגמר נמצאת הפועל דלתות פנדור ראשל"צ בסופה של הליגה הסדירה כשהיא מדורגת ראשונה עם 28 נק' לאחר עונה נפלאה כשלה 14 ניצחונות לצד הפסד אחד בלבד.

מחר (רביעי, 21:00, בית מכבי) תגוש הפועל דלתות פנדור ראשל"צ את מכבי ראשל"צ למשחק הדרבי השני העונה שיערך במסגרת המחזור ה-15 בליגת הנשים (משחק השלמה). בפעם האחרונה בה פגשו חניכותיו של דביר גולדשטיין את מכבי ראשל"צ, במסגרת המחזור ה-7, הן נוצחו 27:24 בנחלת.

מכבי ראשל"צ, שמדורגת שנייה, מגיעה למפגש עם 27 נק' לאחר שהשיגה 13 ניצחונות, סיימה בתיקו מול מכבי ארזים ר"ג ונוצחה לפני כשבועיים, במסגרת המחזור ה-16, ע"י בנות הרצליה.

סידרת חצי גמר הפלייאוף (הטוב עד שלושה משחקים) תחל ב-3 באפריל ובמהלכה תפגוש המקום ה-1 את המקום ה-4 והמקום ה-2 תפגוש את המקום ה-3.

לקראת הדרבי, ערכנו ראיון עם נוי לוי, שחקנית הפועל דלתות פנדור ראשל"צ המשחקת גם בנערות.

נוי מספרת לנו על ההכנות לקראת הדרבי: "הדרבי כמו כל דרבי מרגש, מגיל קטן מלמדים אותנו על חשיבותו של הדרבי, במיוחד כשמדובר בדרבי על המקום הראשון בטבלה לקראת הפלייאוף.
אנחנו מתכוננות לדרבי כמו כל משחק ליגה אחר אבל אי אפשר להתעלם מההתרגשות שמגיעה אתו.
מכבי ראשל"צ קבוצה מצוינת עם סגל שחקניות רחב ואנחנו נצטרך, על אף הסגל הקצר שלנו, לתת את הכל ולהילחם עם מה שיש לנו כמו שעשינו עד כה בעונה. אנחנו ממשיכות באותה שיטה ומגיעות במטרה לנצח ולסיים את הליגה הסדירה במקום הראשון."

לגבי הדגשים לקראת משחק הדרבי מול מכבי ראשל"צ מוסיפה נוי: "אנחנו נצטרך לשים דגש בעיקר על ההגנה ולהיות אגרסיביות במשך 60 דקות, כך נוכל לרוץ ולייצר גולים קלים במתפרצות."

לקראת סיומה של העונה הסדירה אומרת נוי: " אני חושבת שעשינו עונה מצוינת, אנחנו במקום הראשון בטבלה כרגע עם הפסד בודד בלבד. למרות הסגל הקצר שלנו והרוטציה הדלה הצלחנו להתמודד עם קבוצות חזקות להן תקציב גדול משלנו. אמנם את גביע המדינה הפסדנו בחצי הגמר למכבי ארזים ר"ג אבל זה לא נגמר מבחינתנו ויש עוד תואר על הפרק שאנחנו לא מתכוונות לוותר עליו."

נוי מוסיפה על תחושותיה כשחקנית בהפועל ראשל"צ ועל המעבר מהנערות לבוגרות: "הצטרפתי להפועל ראשון בכיתה ט' וזכיתי להכיר משפחה גדולה ותומכת, אם זו ההנהלה שדוחפת ומגבה אותנו, או הבנות והמאמנים. המעבר מקבוצת הנערות לבוגרות הוא מעבר חד ותהליך שבונים עם הזמן."

לגבי הביטחון על המגרש אומרת נוי: "זו עונה שלישית שלי בבוגרות ולקח לי זמן לצבור ביטחון וגם עכשיו אני עדיין עובדת על זה. המשפחתיות והחברות בין הבנות בהחלט מקלות על העניין. אני מרגישה בנוח בקבוצה ואני חושבת שהגיע הזמן שלי להביא את היכולות שלי לידי ביטוי גם בנשים."

ולסיום, נוי במסר לקהל האדום: "אני קוראת לכל האוהדים האדומים לבוא ולדחוף אותנו ולתת אווירה ראויה לדרבי. ובכלל, לכל אוהדי הכדוריד, בואו ליהנות מהקלאסיקו של כדוריד הנשים הישראלי ועזרו לנו לקדם את ענף הנשים בארץ."

קהל אדום יקר, בית מכבי קורא לכם, השדות האדומות קוראות לכם, בואו לדחוף את הפועל דלתות פנדור ראשל"צ לסיום עונה חזק וראוי, תנו לשחקניות את הגב שלכם וביחד נדחוף אותן לחצי גמר הפלייאוף כשהן בראש הטבלה. יאללה הפועל ראשון!!

#כי_להיות_הפועל_ראשון_זה_מחייב

כתבות נוספות