יובל גררה: "הדרבי ביום שישי הוא סופר חשוב"

משחקים רבים יש בכל עונה אך דרבי יש רק אחד: מוליכת ליגת ווינר, הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון, פתחה הבוקר (שלישי) את הכנותיה למשחק העונה, הקלאסיקו של הכדוריד הישראלי, הדרבי של ראשון לציון שייערך ב-360 נחלת ביום שישי ב-16:00.

האדומים אמנם יגיעו לדרבי ארבעה ימים בלבד לאחר ההפסד לא.ס רמת השרון  שקטע רצף 11 משחקים ללא הפסד אך הפנים מיד עם תום המשחק הופנו למשחק החשוב ביותר עד כה העונה, מכל הבחינות, הדרבי הגדול של ראשון לציון.

בפגרת החורף שהסתיימה אתמול התבצעו בסגל היריבה העירונית שני שינויים: המרכז, דור קלדרון, עבר להפועל אשדוד, הפיבוט, טל גרא, עבר לא.ס רמת השרון ומנגד, הצטרף הפיבוט, בוריס וקסמן. זהו יהיה המשחק הראשון של הצהובים מאז רבע גמר גביע המדינה לאחר שמשחקם מול מ.כ חולון נדחה עקב השתתפות שחקן חולון באליפות אפריקה בגאבון.

חניכיו של עידן מימון כבר הסיקו את המסקנות ההתקפיות וההגנתיות הנדרשות מהמשחק מול א.ס רמת השרון וקוראים לכם ולכן קהל אדום יקר, הקהל הטוב ביותר בישראל, להגיע לצבוע את 360 נחלת באדום לוהט עד אפס מקום. מכירת כרטיסים מוקדמת לאוהדי הפועל בלבד ליציעי הפועל תיערך ב-360 נחלץ ביום חמישי בין השעות 18:30-20:30. שימו לב! במהלך המשחק לא יתאפשר מעבר בין היציעים. ניתן כבר כעת לעשות צ'ק אין בקישור הבא: https://www.facebook.com/events/524767924576708/

ביום רביעי ב-17:00 בתוכנית מגרש פתוח בספורט 5 לקראת הדרבי, יתארחו שני שחקני בית של המועדון: המרכז, ערן צרפתי, והקיצוני השמאלי של נבחרת הנוער, נדב ניזרי. מוזמנים לצפות!

בתוך כך, השדות האדומות, הפועל דלתות פנדור ראשון לציון, מתכוננות אף הן לשבוע חשוב מאוד עבורן שיכלול שני משחקים ביתיים חשובים: מחר (רביעי) ב-21:00 מול בני הרצליה באשלים וביום שישי ב-14:00, המשחק שיפתח את ההצגה הכפולה ב-360 נחלת, דרבי הנשים של ראשון לציון. הכניסה לשני המשחקים חופשית. צ'ק אין למשחק הנשים מול בני הרצליה: https://www.facebook.com/events/169533526991565/

מרכז הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון ונבחרת ישראל, יובל גררה, סיפר לאתר המועדון: "את המשחק מול א.ס רמת השרון אנחנו צריכים לשכוח כמה שיותר מהר. אמנם פתחנו טוב את המשחק אך לאחר כרבע שעה הרמה ההגנתית וההתקפית ירדה משמעותית. בעקבות איבוד הנקודות ברמת השרון מדובר בדרבי סופר חשוב. אנחנו חייבים לקחת את הנקודות בכדי להישאר ראשונים בטבלה". ברמת המפתחות לניצחון בדרבי הוסיף: "המפתחות העיקריים לדרבי הם הגנה חזקה אשר דרכה נשמור את מכבי בסקור נמוך ומשם לצאת למעבר ושערים פשוטים יותר".

לסיום, ליובל גררה יש מסר לקהל האדום: "המשחק הביתי הוא פקטור משמעותי בדרבי הקרוב. ראינו שבמשחק רבע גמר גביע המדינה מול מכבי תל אביב כאשר האולם היה מלא והקהל דחף אותנו, הצגנו את המשחק הטוב ביותר שלנו העונה. אני מקווה שכל הקהל האדום יגיע בכדי שביום שישי ניקח את שתי הנקודות החשובות כלכך".

 

#יאללה_הפועל #כי_להיות_הפועל_ראשון_זה_מחייב

 

כתבות נוספות