יובל גררה: "ברחובות, נשים למשך 60 דקות את גמר גביע המדינה בצד"

מוליכת ליגת ווינר, הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון, תפגוש ביום שישי ב-16:00 את המדורגת שישית, עירוני רחובות, במסגרת המחזור ה-19.

מדובר אמנם בחזרה הגנרלית לקראת גמר גביע המדינה 2018, הקלאסיקו של הכדוריד הישראלי, הדרבי הגדול של ראשון לציון, ביום שלישי ב-19:45 בדרייב אין אך עבור שתי הקבוצות מדובר במשחק חשוב במיוחד במאבקי הדירוג לקראת הפלייאוף.

הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון זקוקה לניצחונות בשני מחזורי הליגה הקרובים, מול עירוני רחובות בחוץ ומשחק העונה מול מכבי תל אביב בבית, בכדי להבטיח את המקום הראשון. מנגד, עירוני רחובות נמצאת במקום השישי עם סיכויים קלושים לסגור את הפער מא.ס רמת השרון במקום החמישי ונקודה אחת בלבד מעל המדורגות במקום שבע ושמונה, מ.כ חולון והפועל אשדוד בהתאמה.

במקביל להכנות המקצועיות, ההכנות לגמר גביע המדינה מתקדמות. מכירת הכרטיסים מתקדמת במהירות שיא ואתם ואתן, קהל אדום יקר, נקראים ונקראות למהר ולרכוש כרטיסים משום ששורות הכיסאות בדרייב אין מתמלאות מדי שעה.

מכירת כרטיסים במזומן עד יום שישי תיערך כדלקמן: באולם ספי ריבלין (360 נחלת לשעבר)- יום רביעי וחמישי ב-19:00. יום שישי, באולם קציר ברחובות (לפני המשחק) החל מ-15:30. לפרטים נוספים, אלי: 0546960131. כמו כן, בכל יום ניתן לרכוש באשראי טלפונית בין השעות 11:00-12:00 ו-19:00-20:00 דרך איילת במספר: 0507807794.

הדרך לגמר גביע המדינה עוברת כאמור ברחובות במשחק ליגה חשוב במיוחד. הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון במרחק של ארבע נקודות משני המשחקים הקרובים מסיום הליגה הסדירה במקום הראשון, לראשונה מאז עונת 2010/11. לצורך כך, האדומים יצטרכו את תמיכת האוהדים שיעניקו גם ברחובות אווירה ביתית בדומה למשחקי החוץ לאורך כל העונה.

לקראת המשחק מול עירוני רחובות, מרכז הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון ונבחרת ישראל, יובל גררה, התראיין לאתר המועדון.

האם המשחק מול עירוני רחובות הוא משחק הליגה החשוב ביותר עד כה העונה וכיצד אתם מצליחים להתרכז במשחק מול עירוני רחובות כאשר ארבעה ימים בלבד לאחר מכן מצפה לכם דרבי בגמר גביע המדינה?

"המשחק מול עירוני רחובות חשוב מאוד מכיוון שאנחנו רוצים מאוד להבטיח את המקום הראשון בתום הליגה הסדירה וזהו שלב נוסף בדרך למטרה. אנחנו נצטרך כקבוצה וכספורטאים לשים ל-60 דקות בדיוק את גמר גביע המדינה בצד ולהיות מרוכזים בלנצח את עירוני רחובות ולקחת שתי נקודות חשובות מאוד".

האם ההתרגשות לקראת גמר גביע המדינה, הדרבי הגדול של ראשון לציון, כבר קיימת? 

"ההתרגשות לקראת גמר גביע המדינה כבר קיימת , מרגישים את זה באוויר. אנחנו רוצים מאוד לקחת את הגביע הזה ואנחנו יודעים שיהיה משחק קשה. יחד עם זאת, מדובר בהתרגשות טובה כי מי לא רוצה לשחק דרבי בדרייב אין ועוד כשמונח גביע המדינה על השולחן?!?".

מהו המסר שלך לאוהדים לקראת שבוע המשחקים הקרוב הכולל שני משחקי ליגה קריטיים וגמר גביע המדינה?

"האוהדים מבחינתנו הם השחקן השמיני. כל העונה עד עכשיו הם הוכיחו שבמשחקים חשובים הם הגיעו ועזרו לנו לנצח. לכן, אני בטוח שהקהל ימלא את הדרייב אין באדום במשחק הכי-הכי חשוב שלנו העונה!!!".

#יאללה_הפועל #כי_להיות_הפועל_ראשון_זה_מחייב

כתבות נוספות