יוסיפ שאנדרק: "אני קורא לקהל שלנו להגיע לדרייב אין ולדחוף אותנו לעבר הניצחון"

זהו, ההכנה תמה ונשלמה, כעת לדבר האמיתי! מוליכת ליגת ווינר, הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון, תפתח מחר (שלישי) את אירוע חצי גמר גביע המדינה 2018 מול הפועל אשדוד ב-18:15.

האדומים של עידן מימון עורכים אחר הצהריים את האימון האחרון לקראת המשחק המיוחד מול הפועל אשדוד. משחק אשר ניצחון בו יעלה את הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון לגמר גביע המדינה ה-25 בתולדותיה, 19 של עידן מימון ורביעי ברציפות. אירוע מיוחד במסגרת חגיגות היובל למועדון.

"אנחנו נגיע פייבוריטים למשחק ונצטרך להוכיח זאת על המגרש בדרייב אין" סיפר לאתר הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון המקשר השמאלי הקרואטי, יוסיפ שאנדרק, והוסיף: "המפתחות העיקריים לניצחון כמו בכל משחק שלנו העונה יהיו ההגנה הקבוצתית והמשמעת הטקטית בהתקפה. אני קורא לקהל שלנו להגיע לעזור ולדחוף אותנו מהדקה הראשונה בדרך לניצחון".

בתוך כך, איגוד הכדוריד ערך היום את מסיבת העיתונאים המסורתית בדרייב אין לקראת חצי גמר גביע המדינה בהשתתפות כלי התקשורת, מאמני הקבוצות, הקפטנים, יו"ר איגוד הכדוריד, מר מיקו צרפתי, ודובר איגוד הכדוריד, מר אלון סגל. את הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון ייצגו כמובן עידן מימון ואבישי סמולר.

מאמן הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון, עידן מימון, סיפר לכלי התקשורת: "אנחנו לא מסתכלים על הטבלה. במשחק אחד הכל יכול להיות ויהיה קשה. במעמד כזה אף אחד לא יכול להיות שאנן. כשיש כל כך הרבה קהל ותפאורה. אנחנו מתכוננים בשיא הרצינות".

"מיד שאני מגיע לפה אני מתרגש והבטן מתהפכת, וזה הכי כיף לשחקן פעיל. זה יום חג לכדוריד הישראלי" הוסיף לדברי המאמן, הקפטן, אבישי סמולר, שזכה יחד עם עידן מימון, בתקופתו כשחקן, בכלל התארים האפשריים.

יו"ר איגוד הכדוריד, מיקו צרפתי, אמר: "אני שמח שנפלה בחלקי הזכות להצטרף לאחד מאירועי השיא בכדוריד הישראלי. זה אירוע ראשון לקראת אירועי 70 שנה למדינת ישראל, וכולי תקווה שהכדוריד יתחיל לצמוח עם המדינה. במסגרת אירועי הגמר אנחנו נארח כאן את יו"ר האיגוד האירופי, מיכאל וידרר, וזאת הזדמנות להרחיב את מערכת היחסים ולנסות להביא אירועים לארץ. מכאן, אני רוצה לאחל הצלחה לנבחרות הנוער והעתודה בקיץ החם שצפוי לנו באליפויות אירופה"

זו קריאה אחרונה לאוהדינו לעלות על ה"טיסה" לדרייב אין. מתחילת העונה, שחקני הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון יחד איתכם הוכיחו שיחדיו אנחנו כוח מנצח. על כן, הגיעו בהמוניכם/ן לדרייב אין בכדי שב-13/03, ניאבק יחדיו על גביע המדינה ה-16 של המועדון המעוטר ביותר בכדוריד הישראלי.

#יאללה_הפועל #כי_להיות_הפועל_ראשון_זה_מחייב

כתבות נוספות