יותם טל: "אנחנו מאוד מגובשים בחדר ההלבשה ובאופן אישי, אני חושב שזה היתרון הכי גדול שיכול להיות לקבוצה."

המחזור ה-6 בליגת ווינר בפתח וביום שישי תצא הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון לבאר שבע שם תפגוש את המקום ה-9 בטבלה, מ.כ באר שבע.

האדומים מגיעים למחזור ה-6 עם 4 ניצחונות (גברו על מכבי דימונה, עירוני רחובות, הפועל קריית אונו וא.ס רמה"ש) והפסד אחד (לאלופת המדינה הפועל אשדוד).

היריבה הדרומית, מאידך, מגיעה לאחר שרשמה עד כה שני הפסדים (לעירוני רחובות וא.ס רמה"ש) ניצחון אחד (גברה על הפועל קריית אונו) ושוויון (מול מ.כ יובלים חולון).

לקראת משחק החוץ מול מ.כ באר שבע שחקנה של הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון יותם טל התפנה לראיון עם אתר המועדון.

לאחר שהקבוצה נעצרה על 23 שערים במשחק מול הפועל אשדוד, מה לדעתך צריך לעשות כדי להיות יותר התקפיים במשחק מול מ.כ באר שבע?

יותם טל: "צריך לשפר את משחק ההגנה שלנו! הגנה טובה תיתן לקבוצה שערים קלים במתפרצות ומעברים וכשנבצע את זה, אין לי ספק שנעבור את 23 השערים שהבקענו מול אשדוד. אם לא נרוץ ונשחק ״משחק עומד״ 6 נגד 6 המשחקים יהיו קשים."

– מה הוא יתרונה של הפועל אלטשולר שחם ראשל״צ בהרכב הנוכחי שלה?

יותם טל: "היתרון שלנו במצב הנוכחי הוא שחקנים צעירים, רעבים שצריכים לבנות את משחק הריצה שלנו ולדחוף את הקבוצה כמה שיותר מהר להתקפה. מעבר לזה, אנחנו מאוד מגובשים בחדר ההלבשה וזה בהחלט משהו שכל אחד ואחד מאיתנו מרגיש ובאופן אישי, אני חושב שזה היתרון הכי גדול שיכול להיות לקבוצה."

ובנימה אישית, איך התחושה לחזור ולשחק בקבוצת הבית שלך ומהן השאיפות לעונה הנוכחית?

יותם טל: "זאת כבר הקדנציה השלישית שלי בקבוצה אחרי כמה עונות באשדוד ועוד אחת ברמה"ש. תמיד כיף לחזור לבית זה לא סוד, אם לא הייתי יודע ומרגיש כך לא הייתי חוזר שוב. ברמת השאיפות שלי, תמיד אכוון הכי גבוה שאפשר, גם אם זה בהפועל וגם אם לא. תארים זאת הדרך הכי טובה לתרגם את כל האימונים וההשקעה לתחושת סיפוק וכמובן שהמטרה היא דאבל, בטח בקבוצה כמו הפועל ראשון."

קהל אדום יקר, מחכים לכם ביום שישי ב- 14:00 באולם חדש רמות בבאר שבע (לוי אשכול 71). יאללה הפועל ראשון!

#כי_להיות_הפועל_ראשון_זה_מחייב

כתבות נוספות