יותם טל: "העונה, כל משחק הוא מוקש"

פגרה של כשבועיים וחצי תמה לה והפועל אלטשולר שחם ראשון לציון תחזור לליגת ווינר ביום רביעי ב-19:45 במשחק בית מול העולה החדשה, הפועל קריית אונו.

הכניסה למשחק שיוקדש למשפחות אוהדי הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון תהיה 30 ₪ למבוגר אולם כניסת נשים וילדים תהיה חופשית. כלל האוהדים והאוהדות מוזמנים ומוזמנות להגיע לפעילות משפחתית מהנה שתכלול את דוכני המרצ'נדייז בכניסה ל-360 נחלת וצפייה במשחק מהנה. מוזמנים ומוזמנות לעשות צ'ק אין בקישור הבא: http://bit.ly/2z1qpXz

המשחק מול הפועל קריית אונו הינו מאתגר מקצועית ומנטאלית: אמנם העולה החדשה מקריית אונו טרם צברה נקודות אך מנגד מאמן אותה שחקן העבר של הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון שעודנו מאמן במחלקת הנוער של המועדון, ג'וני אולייניק, בשערה עומד אחד מבכירי השוערים הישראלים, אורן מאירוביץ', ובשדה משחקים מספר שחקנים מוכשרים ביניהם המושאל מהפועל אלטשולר שחם ראשון לציון, סשה אזוב.

 

הצד ההתקפי של קריית אונו אמנם לוקה בחסר מבחינת הנתונים הסטטיסטיים עד כה אבל הגנתה דווקא בהחלט מציגה יכולת סבירה: בארבעת המחזורים הראשונים, הפועל קריית אונו ספגה 111 שערים. לצורך ההשוואה, סגנית המוליכה, מ.כ חולון, ספגה 112 שערים, והמדורגת חמישית, בני הרצליה, ספגה 136 שערים.

המשחק מול הפועל קריית אונו יהיה משחק הליגה הראשון של יותם טל מאז שחזר למועדון הבית שלו, הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון, והוא כבר מחכה בקוצר רוח: "היה קשה מאוד עבורי לצפות בחברים שלי משחקים מהצד, רציתי מאוד לעזור ולתרום אך לא הייתה לי אפשרות בגלל פציעה. זה היה מתסכל כמו כל פציעה אבל זה הספורט, פעם אתה למעלה ופעם אתה למטה".

לגבי המשחק מול הפועל קריית אונו הוסיף: "כל משחק בליגת ווינר השנה הוא מוקש! רוב הקבוצות התחזקו וקשה לדעת מה יקרה בכל משחק ומשחק. ברור שקבוצה כמו אונו שעדיין לא השיגה נקודות מגיעה עם הגב אל הקיר, אין לה מה להפסיד וזה הדבר המאיים. אנחנו צריכים להגיע לכל משחק ברמה הכי גבוהה והמוכנות הכי טובה שאנחנו יכולים כי אין משחק קל העונה. כל משחק יבנה לנו את הביטחון וישפר אותנו להמשך. בכדי להגיע הכי רחוק שאפשר אנחנו חייבים להשתפר ממשחק למשחק".

פגרת הנבחרת בה נבחרת ישראל פגשה את נבחרת אוקראינה זו הפגרה האחרונה עד לתום הסיבוב הראשון ופגרת הנבחרת. על עיתוי הפגרה אמר טל: "אני חושב שעקב הפציעות שתקפו אותנו בתחילת העונה לצד הצטרפו של יוסיפ שאנדרק, הפגרה הגיעה בתזמון מושלם. ניצלנו את הפגרה בכדי להחלים ולהתחבר כמה שיותר ליוסיפ. אם זה הספיק או לא נראה בהמשך העונה".

עוד בטרם משחקה של הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון, מוליכת הליגה הלאומית לנשים, הפועל דלתות פנדור ראשון לציון, תצא ביום שני ב-20:00 למשחק חוץ קשה וחשוב מאוד מול אלופת העבר ואחת היריבות הבכירות בצמרת הטבלה: מ.כ חולון. במוצ"ש, כלל השחקניות והמאמן, ניר יעיש, הגיעו לביתה של רעות דמתי לערב גיבוש. כלל הקהל האדום נקרא להגיע, לתמוך, לצפות בכדוריד נשים ברמה הגבוהה ביותר ולעשות צ'ק אין בקישור הבא: http://bit.ly/2zg2MeK

יום שבת היה מוצלח במיוחד למחלקת הנוער של הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון:

נערים י' של וובה זייקמן צבעו את אולם רביבים באדום בוהק עם ניצחון ענק בדרבי מול מכבי ראשון לציון בתוצאה 28:40. נערים ט' של לייזי ורד גברו בתום משחק קשה על א.ס רמת השרון 25:26. ילדים ח' של רן עפרון ניצחו את הפועל אשדוד 26:32.

ילדים ז' דן של רועי פלח וילדים ז' מרכז של ג'וני אולייניק פגשו את מ.כ חולון: חניכיו של רועי פלח ניצחו 21:33 ואילו חניכיו של ג'וני אולייניק הפסידו 23:21.

#יאללה_הפועל #כי_להיות_הפועל_ראשון_זה_מחייב

כתבות נוספות