ילדים ח': מ.כ באר שבע – הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון 24:21

שבת עמוסה במשחקי בית וחוץ עברה על מחלקת הנוער של הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון.

השבת נפתחה עם משחק בית ב-360 נחלת בו ילדים ז' דן הבלתי מנוצחים של ג'וני אולייניק אירחו את הפועל אשדוד למשחק צמרת. בתום משחק שלכל אורכו, שחקני הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון שלטו הם ניצחו בתוצאה 24:30. בשבת הבאה ב-16:00, שחקניו של ג'וני אולייניק ייצאו למשחק חוץ מול מ.כ חולון 3.

ילדים ח' של רן עפרון יצאו למשחק חוץ קשה מול מוליכת ליגת דרום, מ.כ באר שבע. שחקניו של עפרון בתום הופעה מכובדת מאוד השיגו את ניצחון החוץ הנכסף, 21:24, אשר מותיר אותם חזק מאוד במאבקי הצמרת הגבוהה.זו הייתה פתיחה מוצלחת לשבוע עמוס במיוחד לאדומים הצעירים עם שלושה משחקי חוץ בשמונה ימים:

כאמור, ניצחון חוץ היום מול מ.כ באר שבע, ביום שלישי ב-19:15, משחק צמרת חוץ חשוב לא פחות מול מ.כ חולון 2 ובשבת הבאה ב-12:00, משחק שייסכם את שמונת הימים העמוסים מול הפועל ערד.

נערים ט' דרום של שיקו חן אירחו את א.ס סביון. בהפסקת המחצית, האדומים פיגרו 17:16 ובמחצית השנייה לא הצליחו לבצע את המהפך המיוחל והפסידו בסיום 35:30. בשבת הבאה מצפה להם משחק הסיבוב השני בגביע המדינה לנערים ט' מול א.כ נס ציונה בצימרמן החדש ב-15:30.

ילדים ז' מרכז של רועי פלח יצאו למשחק חוץ מול עירוני רחובות 2. בתום משחק הגנתי מרשים לכל אורכו הם השיגו את הניצחון היקר, 17:20. בשבת הבאה ב-17:30 מצפה להם משחק חוץ נוסף, מאבק צמרת ישיר מול מ.כ יניב חולון.

אלופת המדינה לנוער, הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון של דני ליבגוט, הפסידה היום בדרבי הנוער למכבי אידן ראשון לציון 34:23 לאחר 11:10 במחצית. בשבת הבאה ב-17:00, חניכיו של דני ליבגוט ייצאו למשחק חוץ מול נועלת הטבלה, א.ס רמת השרון.

#יאללה_הפועל #כי_להיות_הפועל_ראשון_זה_מחייב

כתבות נוספות