לקראת הדרבי עוז חממי בקריאה לקהל האדום: "כל עידוד, כל קריאה, שירה ותיפוף מוסיפים עוד אחוזים לסוללת האנרגיה שלנו וביחד אנחנו יוצרים סינרגיה שיהיה קשה לעצור!"

ביום שישי הקרוב (16:30, נחלת) תארח האלופה הפועל אלטשולר שחם ראשל"צ את מוליכת הטבלה מכבי ראשל"צ לסופר קלאסיקו של הכדוריד הישראלי.

בדרבי הקודם גברה מכבי ראשל"צ על האלופה 28:33 לאחר שהאדומה ספגה פציעות במהלך המשחק (שי נתן ירד מהמגרש בדקה ה-10 וסאבו מאסטר בתחילת המחצית השנייה). למרות ואולי בגלל הקושי, הפגינו חניכיו של עידן מימון משחק ממושמע מאין כמוהו ונלחמו עם הרבה אופי לאורך המשחק המאתגר.

לקראת הדרבי פגשנו את שחקנה של האלופה עוז חממי ושמענו ממנו על ההכנות לקראת הדרבי:

"ראשית כמו בכל דרבי יש ריגוש באוויר, היריבות תמיד מוציאה מהקבוצות את המקסימום וזו הסיבה שכיף להיות חלק מהסופר קלאסיקו של הכדוריד הישראלי."

על ההכנות והדגשים לקראת הדרבי מוסיף חממי: "עידן מימון מכין אותנו לדרבי כפי שהוא מכין אותנו לקראת כל משחק וזה כולל אימונים במהלך השבוע וניתוח וידאו של הקבוצה היריבה. מבחינה הגנתית, נצטרך לתת דגש קודם כל לפיבוט המצוין ראסקו סטויקוביץ' ובנוסף, נצטרך לשמור על אינטנסיביות וצפיפות מאוד גבוהה ולא לפרק זמן קצר אלא ל-60 דק' מלאות, זהו המפתח המרכזי שישאיר אותנו חזק בתמונה."

חממי מדגיש את חשיבות מערכת ההגנה של האלופה: "ההתקפה תגיע מההגנה, ברגע שהכול ידפוק מבחינה הגנתית נוכל לרוץ ולייצר גולים קלים במתפרצות, ובגל שני, מבחינת ההתקפה העומדת נעשה את ההתאמות שלנו לאחר ניתוח וידאו."

עוז מוסיף על משמעות הדרבי ביום שישי: "אם להיות כנה, עוד שתי נקודות לטבלה. אנחנו מגיעים כמו בכל משחק בכל הכוח, בשיא המוכנות ומלאי מוטיבציה. אני יכול להגיד שזה לא משנה מה יגידו מחוץ למגרש, מכבי ראשון לעולם לא תהיה פייבוריטית על פני הפועל ראשון ולהפך! המשחק שווה כוחות!"

ולסיום, עוז חממי במסר לאוהדי הפועל ראשון הנאמנים: "אוהדים מדהימים! תגיעו להיות השחקן השמיני במגרש, כל צעקה, כל עידוד, כל קריאה, שירה ותיפוף מוסיפים עוד אחוזים לסוללת האנרגיה שלנו וביחד אנחנו יוצרים סינרגיה שיהיה קשה לעצור.

יאללה הפועל ראשון!

#כי_להיות_הפועל_ראשון_זה_מחייב

כתבות נוספות