לקראת עונת 2019/20 – בנשים כמו בגברים מכוונים הכי גבוה שאפשר

קבוצת הנשים של מועדון הכדוריד הפועל ראשל"צ קורמת עור וגידים כשהיא מכוונת הכי גבוה שאפשר.

מועדון הכדוריד הפועל ראשל״צ מודיע על החתמתן של שחקניות נבחרת אוקראינה: אנה סטורויוק בת ה-22 ודיאנה צ'רויאקובה בת ה-21. המרכזת אנה סטורויוק (1.73מ'), שעלתה לא מכבר ארצה ובעלת אזרחות ישראלית, מגיעה להפועל ראשל"צ ביחד עם המקשרת (יד שמאל) הזרה דיאנה צ'רויאקובה (1.78מ'), שתיהן מגיעות מהמועדון האוקראיני ריאל ניקוליאב. השתיים יצטרפו לשתי הזרות מהעונה שעברה: אלנה אומנץ בת ה-28, מקשרת שמאל/מרכזת ואלוגה ניקולינקו, מקשרת ימין (יד שמאל) ותיקה, לשתיהן ניסיון בינלאומי רב. במקביל, בימים הקרובים, צפויה להצטרף לקבוצה עולה חדשה נוספת, גם היא שחקנית מקצועית, פרטים ימסרו בהמשך.

ג׳וני אולייניק יאייש את עמדת המאמן ויוביל את הקבוצה. לאולייניק, כוכב העבר של הפועל ראשל״צ, ניסיון רב כמאמן: במשך שנים גידל ואימן במחלקה הצעירה של המועדון דורות רבים של שחקני בוגרים מצטיינים ובעברו אימן את קבוצת הנשים של המועדון כשבעונה שעברה אימן את קבוצת הנשים של הפועל אשדוד. כמו כן, היה אולייניק מאמנה של הפועל קריית אונו כשעלתה מהליגה הלאומית לליגת ווינר.

קפטן הקבוצה השוערת המצטיינת רוית שושן תמשיך להנהיג  את הקבוצה.

יו"ר מועדון הכדוריד הפועל ראשל"צ דודי פלח: "כמו שהבטחנו אנו בונים קבוצת נשים שמתכוונת להתחרות על כל התארים ויחד עם זאת, עם המבט קדימה לטווח הארוך. ההשקעה בנשים הולכת וגדלה, יחד עם התמקצעות והבאת שחקניות מקצועיות שישחקו ויעבדו עם הצעירות שמספרן באגודה הולך וגדל."

 #כי_להיות_הפועל_ראשון_זה_מחייב

כתבות נוספות