מאמן הדאבליסטית עידן מימון: "אני מאד גאה בשחקנים שלנו שנלחמו לא ויתרו באף שלב של המשחק."

הדאבליסטית הפועל אלטשולר שחם ראשל"צ הודחה מרבע גמר גביע המדינה ע"י הפועל אשדוד לאחר משחק הרואי וחסר פשרות של המאמן עידן מימון וחניכיו. לאחר 80 דקות של משחק מרתק וצמוד שכלל שתי הארכות אליהן נשלחו הקבוצות, לאחר זריקות מה-9 מטר בשניות האחרונות למשחק, ספגה הדאבליסטית הפסד צורב בשלב רבע גמר הגביע.

אף על פי שהפגינה לוחמה ונחישות מעוררת הערצה ולמרות שלא צלחה ידה של הדאבליסטית להעפיל לשלב חצי הגמר, היא הוכיחה שכשיש משחק גדול בכדוריד הישראלי, היא תהיה חלק ממנו. מאמן הדאבליסטית הפועל אלטשולר שחם ראשל"צ עידן מימון, ווינר בנשמה, לא ויתר לחניכיו באף שלב של המשחק ונלחם לצידם בכל דקה ושנייה.

עידן מימון על האכזבה: "כמובן שיש אכזבה גדולה מהתוצאה הסופית כי בסופו של דבר לא העפלנו לחצי הגמר לאחר 5 שנים רצופות שהיינו במעמד הזה בדרייב אין אבל יחד עם זאת, אני מאד גאה בשחקנים שלנו שנלחמו לא ויתרו באף שלב של המשחק. המשחק הזה הוא אולי המותח ביותר שזכור לי בכל שנותיי כשחקן וכמאמן והתוצאה יכלה להיות לטובתנו או לרעתנו באותה המידה.

על המשך העונה: "זה היה ערב שהוסיף הרבה כבוד לכדוריד הישראלי ואני שמח שהיינו חלק ממשחק מותח שכזה. שוב, אני מסיר את הכובע בפני השחקנים ובטוח שברגע ששני הזרים שלנו, שמהווים פקטור מרכזי בקבוצה, יחזרו לשחק נהיה קבוצה חזקה מאוד. אנחנו יוצאים לפגרה אומנם עם תחושת אכזבה מההדחה אבל יש הרבה נקודות אור שצצו בסיבוב הזה בעיקר עם שחקנים צעירים שקיבלו הזדמנות והוכיחו שאפשר לסמוך עליהם תמיד וכמובן גם על הישראלים הוותיקים שנתנו הכל לאורך כל הסיבוב הזה גם במצב שהיינו ללא שלושה זרים."

על הקהל האדום הנהדר והנאמן: "אני חושב שהקהל יודע להעריך את הנתינה האין סופית והלחימה של החבר'ה וזה מאוד חשוב לשחקנים שיש להם את התמיכה של הקהל הטוב בארץ."

 

 

 

 

כתבות נוספות