מושיקו אלימלך לקראת רבע גמר גביע המדינה: "זהו משחק גדול שיכול להכריע עונה שלמה ולכן צריך להגיע עם אקסטרה אנרגיות וקשיחות."

לאחר שגברה על מכבי דימונה בשמינית גמר גביע המדינה (21:34) ופחות משבוע מאז שנוצחה על ידי הפועל אשדוד במסגרת המחזור ה-11 בליגת ווינר, תארח היום (חמישי) הדאבליסטית הפועל אלטשולר שחם ראשל"צ את הפועל אשדוד במסגרת רבע גמר גביע המדינה.

לשמינית הגמר בדימונה הגיעו חניכיו של עידן מימון בהרכב צעיר וללא נובאק בוסקוביץ', פדז'ה דיאנוביץ' ומאסטר סאבו. למרות פתיחת משחק מסורבלת, עלתה הקבוצה למחצית השנייה כשהיא יותר מדויקת ומהירה. השוער הצעיר בן ה-16 אילי ליבגוט (אחיו הצעיר של השוער מושיקו אלימלך), עלה לשער בחלקה השני של המחצית השנייה וסיפק עצירות מרשימות.

בעונה שעברה ניצחה הדאבליסטית את הפועל אשדוד בחצי גמר גביע המדינה (26:30) ובעונה הנוכחית נפגשות שתי הקבוצות כבר בשלב רבע הגמר.

לקראת המפגש המרתק בין שתי הקבוצות פגשנו את שוער הדאבליסטית מושיקו אלימלך לראיון קצר.

מהי האווירה בקבוצה לאחר הגרלת רבע גמר גביע המדינה מול הפועל אשדוד?

"יש אווירה של דריכות והתרגשות. הגביע הוא מפעל מאוד מיוחד עבורנו במיוחד כשההגרלה זימנה לנו מפגש לא קל אבל זה הגביע וכדי לשמור על הגביע בבית, צריך לנצח את כולם."

איך אתם נערכים לקראת המפגש השני מול הפועל אשדוד בפחות משבוע ולאחר ההפסד ביום שישי בסוף הסיבוב הראשון?
"משחק הליגה שהיה ביום שישי האחרון מרגיש לנו מאוד רחוק. אני לא חושב שתהיה לזה השפעה כלשהי מאחר ואנחנו מתחילים כל משחק מאפס. ראינו וידאו של המשחק הקודם, נלמד ממנו אבל אנחנו יודעים שזה משחק חדש לגמרי ובמפעל אחר וככה גם נבוא."

כמה חשוב/תורם מערך ההגנה להצלחת השוער וכיצד אתה מתכונן לקראת המפגש?
"ההגנה והשוער תלויים אחד בשני והגנה טובה מקלה על העבודה שלי ואם אני טוב אז הם נראים טוב, לכן אני לא שווה יותר מדי בלי החברים שלי בהגנה. ההכנה למשחק כזה היא אותה הכנה כמו לכל משחק שזה אומר לראות וידאו ולנתח את הזריקות של שחקני אשדוד. ההיבט השונה בהכנה למשחק כזה הוא שזה באמת משחק גדול שיכול להכריע עונה שלמה ולכן צריך להגיע עם אקסטרה אנרגיות וקשיחות."

מהו המסר לקהל האדום לקראת המשחק היום?

"זה משחק שבקלות יכול היה להיות גמר גביע, הפועל אלטשולר שחם ראשל"צ הייתה בכל חמשת הגמרים האחרונים וב-4 מהם לקחנו את הגביע הביתה כך שהמשחק הזה חשוב לנו במיוחד ואנחנו זקוקים לקהל האדום, בואו לעודד ולדחוף אותנו ולתת לנו אווירה של גמר ותראו את העצמה האדירה של מסורת המועדון שלנו."

מחכים לקהל אדום שלנו ב 19:45 בנחלת יהודה, יאללה הפועל ראשון מלחמה!!

כתבות נוספות