מושיקו אלימלך: "שמרנו על הפער בפסגה אך נצטרך להציג כדוריד טוב יותר"

מוליכת ליגת ווינר, הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון, פתחה היום (ראשון) את הכנותיה לקראת משחק הקצוות מול הפועל קריית אונו ביום שישי ב-16:00.

הפועל קריית אונו הינה אמנם סוגרת הטבלה אך ברור כי מדובר בקבוצה שהשתדרגה בחודשים האחרונים. חיזוק נכון העלה אותם למאזן של ארבע נקודות לאחר סיבוב שלם ללא נקודה כלל. כמו כן, באונו יש שפע שחקנים ישראלים מוכשרים:

השוער, אורן מאירוביץ', אשר הוכיח עצמו בקבוצות רבות, המרכז המושאל מהפועל אלטשולר שחם ראשון לציון, אלכס אזוב, הקיצוני השמאלי, אמיר דן, ששיחק גם בצמרת הכדוריד הישראלי במדי א.ס רמת השרון וגל כספי. העובדה כי בין ניצחונותיהם היה גם ניצחון חוץ מול הפועל אשדוד מעיד על הפוטנציאל שבסגל העולה החדשה שבנה ג'וני אולייניק.

הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון תגיע למשחק לאחר הניצחון 22:25 בו היא הציגה יכולת פחות טובה מיכולתה השגרתית אך בכל זאת שמרה על פער שתי הנקודות מהדולקת אחריה, מכבי תל אביב. באופן כללי, ליגת ווינר מרתקת במיוחד העונה: לאחר 15 מחזורים, הפער בין המוליכה, הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון, למדורגת חמישית, א.ס רמת השרון, עומד על חמש נקודות בלבד.

המשחק מול הפועל קריית אונו יהיה המשחק הראשון מבין שלושה בשבוע וחצי: שישי- הפועל קריית אונו, 20/02- מ.כ חולון וגולת הכותרת, 27/02 ב-18:15 בדרייב אין- חצי גמר גביע המדינה מול הפועל אשדוד. מכירת הכרטיסים לחצי גמר גביע המדינה תיפתח השבוע, עדכונים בהמשך!

בין אימון הבוקר לאימון הערב, שוער הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון ונבחרת ישראל, מושיקו אלימלך, התראיין לאתר המועדון.

כיצד אתה מסכם את ההופעה מול א.כ נס ציונה?

"אני חושב שזאת לא הייתה ההופעה הטוב ביותר שלנו העונה אבל ידענו עדיין לקחת 2 נקודות ולשמור על המקום בפסגה וזה חשוב מאוד ולא מובן מאליו. יחד עם זאת, אנחנו צריכים ויכולים להציג כדוריד יותר טוב".

מדוע המשחק מול א.כ נס ציונה היה צמוד?
"במחצית הראשונה החטאנו המון והשוער שלהם, ווקו בורילוביץ', היה ביום טוב מאוד וזה שמר את נס ציונה קרוב אלינו. אנחנו התקשינו לייצר מומנטום ורצף של הבקעות שיגדיל את ההפרש. אני חושב שאם היינו מבקיעים יותר אז א.כ נס ציונה הייתה מתקשה להדביק אותנו כי סך הכל בהגנה שמרנו טוב וספגנו 22 שערים שזה בערך הממוצע ספיגות העונתי שלנו".

האם אתה מרוצה מהסיטואציה של הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון בטבלה לאחר 15 מחזורים?
"אני חושב שאפשר להיות מרוצים מאוד. אנחנו במקום הראשון , תלויים בעצמנו בלבד עד תום הליגה הסדירה. ברור כי העובדה שיש לנו עוד משחקים קשים נגד בני הרצליה , מכבי תל אביב, עירוני רחובות ויתר הקבוצות שבאות להילחם. השנה הליגה נחלקה ל-3 מבחינת הטבלה ובעצם כל קבוצה צריכה את נקודות ובאה להילחם. לכן, אסור לנו לבוא שאננים מהסיבה שאנחנו רוצים להישאר בפסגה עד הסוף".

ב-27.02 מצפה לכם חצי גמר גביע המדינה מול הפועל אשדוד. זה כבר נמצא בראש?
"זה יושב בראש כי אנחנו אוהבים לשחק במעמדים האלו ובמיוחד בדרייב אין. יחד עם זאת, מצפים לנו שני משחקים לא קלים לפני כן. לאחר קריית אונו ולפני החצי גמר אנחנו משחקים נגד מ.כ חולון ואז יהיה לנו שבוע להתכונן וזה מספיק זמן. אני בטוח שהצוות המקצועי יכין אותנו אבל אנחנו בהחלט מחכים לזה בקוצר רוח"

לסיכום, למושיקו אלימלך יש מסר לקהל האדום:
"אנחנו מתקרבים למאני טיים של העונה ואנחנו צריכים את כולם. יש לנו קבוצה מרגשת ווירטואוזית שכיף לראות. היכולת שלנו משתדרגת שיש קהל וזה מזין אותנו השחקנים. מבטיחים להמשיך לשמח".

עד המשחק ביום שישי, אתם/ן מוזמנים/ות לעשות צ'ק אין בקישור הבא: http://bit.ly/2BSSeDG .

#יאללה_הפועל #כי_להיות_הפועל_ראשון_זה_מחייב

כתבות נוספות