מכבי ראשל"צ הפועל דלתות פנדור ראשל"צ 23:23 (13:12)

השדות האדומות סיימו בתיקו 23 את הדרבי מול מכבי ראשל"צ והן חותמות את הליגה הסדירה במקום הראשון כשלהן 29 נקודות המבטיחות להן את יתרון הביתיות ערב פתיחת שלב הפלייאוף.

שלב חצי גמר הפלייאוף יהיה מורכב משלושה משחקים (הטוב משלושה) ויפתח ביום רביעי הקרוב (21:00, נחלת) בו תארח הפועל דלתות פנדור ראשל"צ את בנות הרצליה.

מהלך המשחק: 

מחצית ראשונה: המשחק נפתח בקצב מהיר ומשחק הגנה חזק של הפועל דלתות פנדור ראשל"צ העלה אותה ליתרון של שלושה שערים משער של עדן שמאי עם אסיסט של אולגה ניקולניקו בדקה ה-16 למחצית הראשונה כשעל הלוח 7:4.

השוערת האדומה רוית שושן, הפגינה יכולות מצוינות בשער והן אפשרו לשחקניות ההתקפה לרוץ קדימה. השדות האדומות היו במשחק קבוצתי מצוין במהלכה של המחצית הראשונה. היריבה אמנם צימקה את הפער ואף השיגה שוויון שניות לקראת סיום המחצית, אך אולגה ניקולינקו כבשה כ-3 שניות לסיום המחצית ושמרה על היתרון בצד האדום כשהפועל דלתות פנדור ראשל"צ ירדה למחצית כשעל הלוח 13:12 לטובתה.

מחצית שנייה: חלקו השני של המשחק היה מאתגר יותר עבור חניכותיו של דביר גולדשטיין שעם סגל קצר יותר, התעלו על עצמן ונלחמו בפער אותו פתחה היריבה הצהובה.

את השער הראשון במחצית השנייה הבקיעה אלנה אומנץ רק בדקה ה-41 וצימקה את הפער אותו פתחה היריבה ל-14:17. השוערת רוית שושן מספקת עצירות קריטיות בשער ולצד סטופים בהגנה, הצליחו השדות האדומות להראות אופי ולהדביק את הפער שפתחה עליהן היריבה כשבדקה ה-50 השיגה אלנה אומנץ שוויון 19:19.

בדקה ה-51 עצירה של רוית שושן בשער אפשרה לחניכותיו של דביר גולדשטיין לעלות ליתרון ונוי לוי הכניעה את השער הצהוב והעלתה את הקבוצה ליתרון ראשון במחצית כשעל הלוח 20:19.

כששער רדף שער הבקיעה שרון לוינסון את שער השוויון וקבעה 23:23. הגנה חזקה של השדות האדומות ואיבוד כדור של היריבה חתמו את המשחק בשוויון 23, תוצאה שהעניקה להפועל דלתות פנדור ראשל"צ נקודה נוספת ועם 29 נק' היא מסיימת את העונה הסדירה במקום הראשון, עם הרבה אופי וגאווה אדומה. 

כבשו להפועל דלתות פנדור ראשל"צ:

 אולגה ניקולינקו 8, אלנה אומנץ  6, דניאלה דרגויביץ' 4, עדן שמאי 2, אושר כהן, נוי לוי ושרון לוינסון 1 כ"א.

מאמן הפועל דלתות פנדור ראשל"צ דביר גולדשטיין מסכם את הישגה האדיר של קבוצתו "כל הכבוד לשחקניות על משחק לחימה חסר פשרות ועל הפגנת אופי במהלך המשחק! עם קצת יותר ריכוז מול השער היינו יכולים לנצח את המשחק אבל עשינו את מה שהיינו צריכים מבחינת התוצאה. היינו במשחק טקטי וממושמע וסיימנו במקום הראשון בתום הליגה הסדירה וזה מבחינתנו הישג שלא ציפו מאיתנו. נחכה לראות מי תהיה מולנו בחצי הגמר וננסה להעפיל לגמר הפלייאוף ומשם השמים הם הגבול! הוכחנו שאפשר להצליח עם תקציב נמוך יחסית וסגל דליל אבל עם הרבה לב ונשמה."

#כי_להיות_הפועל_ראשון_זה_מחייב!

כתבות נוספות