מ.כ חולון – הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון 32:25

הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון עלתה למקום השני בליגת ווינר עם ניצחון חוץ במשחק המרכזי של המחזור השישי מול מ.כ חולון בתוצאה 32:25.

חניכיו של עידן מימון הגיעו לאולם קציר בהרכב חסר בעקבות היעדרותם של הפצועים: הקיצוני השמאלי של נבחרת ישראל, עוז חממי, הפיבוט, עידו לביא, והמקשר השמאלי, רותם בר. בהיעדרם המשיכו לבוא לידי ביטוי בשידור ישיר לכל בית ישראל חבורה של שחקני בית עם גיל ממוצע נמוך במיוחד שהוכיחו כי יש עתיד ורוד במועדון האדום.

המשחק נפתח בסערה ובדקה החמישית הקיצוני הימני, גיא כהן, העמיד את לוח התוצאות על 2:2 עם שער בהתקפה מתפרצת. מטוטלת של שערים נמשכה והקפטן, אבישי סמולר , בשערו השני במשחק קבע 4:4 בדקה התשיעית תוך כדי שהוא סחט הרחקה לשתי דקות מהקפטן של מ.כ חולון, ניסים פלח.

עצירות רבות של השוער הבוסני, פדז'ה דייאנוביץ', יצרו מומנטום ושער של קפטן נבחרת ישראל, דניאל שקלים, שהעלה את האדומים ל-5:7 בדקה ה-14 הוביל להזעקת פסק זמן של מאמן מ.כ חולון ואקס הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון, עומרי מימון. ההפרש נשמר במשך דקות ארוכות עד שבדקה ה-22, מאמן הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון, עידן מימון, לקח פסק זמן ובסיומו של תרגיל, גיא כהן בשערו השישי במשחק משש זריקות העלה ל-8:11.

אבישי סמולר לקח על עצמו את עיקר האחריות ההתקפית בדקות הסיום של המחצית הראשונה אך זה היה גיא כהן שבשערו השביעי במשחק קבע את תוצאת המחצית, 11:15 אדום. המחצית השנייה נפתחה בהמשך ישיר לסיום זו הראשונה ובדקה ה-35 שערים של שני הפיבוטים, שי נתן ודניאל שקלים, העלו ל-13:19 והובילו לפסק זמן נוסף של חולון.

פסק הזמן של חולון לא עצר את המומנטום ושני שערים רצופים של אבישי סמולר הביאו את הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון ליתרון שיא בדקה ה-37 – 13:21. עד הסיום, ההפרש נשמר ושחקני הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון דאגו להנאת הקהל עם שני שערים בקמפה טריק ממסירות של אבישי סמולר ליוסיפ שאנדרק ויובל גררה לגיא כהן. בסיום, השחקנים חגגו עם הקהל ניצחון חוץ מול יריבה קשה מאוד- 25:32.

כבשו להפועל אלטשולר שחם ראשון לציון:  אבישי סמולר – 10/14, גיא כהן- 9/10, דניאל שקלים – 5/5, שי נתן ויותם טל- 2/2 כ"א, יובל גררה- 2/3, ערן צרפתי- 1/3, יוסיפ שאנדרק- 1/4.

שוערים: פדז'ה דייאנוביץ- 15/32- 46.8%, מושיקו אלימלך- 9/17- 52.9%.

בשבועיים הקרובים להפועל אלטשולר שחם ראשון לציון מצפים שני משחקי בית רצופים: ביום חמישי הקרוב ב-19:45 מול הפועל רמת גן וביום שישי, 24/11, ב-16:00 מול עירוני רחובות. הקהל האדום שהעניק אווירה ביתית בחולון נקרא להגיע ולעודד את האדומים בדרך לניצחון.

#יאללה_הפועל #כי_להיות_הפועל_ראשון_זה_מחייב

כתבות נוספות