מ.כ יובלים חולון – הפועל דלתות פנדור ראשל"צ 34:28 (18:16)

הפועל דלתות פנדור ניצחה את מ.כ יובלים חולון 28:34 (16:18) במסגרת המחזור ה-11 בליגת הנשים הלאומית והיא שומרת על מקומה השני בטבלה כשלזכותה 20 נק' ו-10 ניצחונות מתוך 11 משחקים.

המחצית הראשונה נפתחה צמודה. פס מצוין של ילנה אומנץ לדניאלה דרגוביץ' העניק לשדות האדומות את שערן השני כבר בדקה ה-4 למשחק אולם מ.כ חולון הצליחה להשיג את השדות האדומות ולהשוות 4:4 בדקה ה-10. בהמשך המחצית הראשונה שער רדף שער והפועל דלתות פנדור ראשל"צ לא הצליחה לברוח לקבוצה החולונית ולפתוח פער משמעותי.

למחצית השנייה עלו השדות האדומות ממוקדות יותר והן הצליחו לייצר יותר התקפות מתפרצות בזכות עבודת הגנה חזקה יותר מזו שבמחצית הראשונה. בעזרת משחק קבוצתי ופרגון של השחקניות זו לזו הצליחו השדות האדומות לפתוח בפער משמעותי יותר במהלך חלקו השני של המשחק.

במהלך המחצית השנייה העבירה דניאלה דרגוביץ' את הכדור לעדן שמאי במהלך התקפות מתפרצות של הקבוצה שהניבו שערים מצוינים של עדן שמאי. במשחק שותפו שחקניות הפועל הצעירות נוי כהן שנתנה משחק מצוין וטל. בין הקורות ניתן היה למצוא נציגות צעירה ומשובחת בדמותן של השוערות הצעירות נעה בראל וניקול פבלוב.

מבקיעות: אולגה ניקולינקו 11, אלנה אומנץ 9, דניאלה דרגוביץ' 6, עדן שמאי 4, נוי כהן 3 וטל 1.

דבר גולדשטיין מאמן הקבוצה: "פנינו קדימה לקראת המשחק הבא מול הפועל אשדוד ולקראת חצי גמר גביע המדינה בשבוע הבא. היכולת שהראנו במשחק מול מ.כ חולון לא תספיק לנו ונצטרך להראות יותר טוב בחצי הגמר."

 

כתבות נוספות